Edukacinė pamokėlė „Kaip rašyti laišką“

Edukacinė pamokėlė „Kaip rašyti laišką“

Lapkričio 25 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Gardamo  filiale rinkosi  Žemaičių Naumiesčio gimnazijos Gardamo progimnazijos pradinukai  bei jų mokytojos Virginija Lidžiuvienė ir Sonata Kurmienė. Susirinkusių mokinių tikslas – išmokti  rašyti laišką.

Laiškų rašymo istorija labai sena. Atsiradus raštui buvo pradėti rašyti pirmieji laiškai. Rašant galima perteikti savo mintis ir jausmus, išreikšti norus ir pageidavimus. Mokiniai rašė  laišką ne bet  kam, o pačiam Kalėdų Seneliui. Juk artėja svarbiausios metų šventės – Kalėdos. Tai yra stebuklų metas, kai  svajonės tampa realybe.

Prieš akis tušti popieriaus lapai. Pirmiausia reikia sugalvoti, ką galėtų dovanų atnešti šis laukiamas svečias.  Norai  visokie… Neužtenka vien parašyti laišką, reikia visus metus būti geru ir pavyzdingu, tik tada gali gauti dovaną. Trečiokai ir ketvirtokai laiške išdėstė, ko norėtų, o pirmokėliai  piešė. Parašę laišką edukacinės pamokėlės dalyviai  gavo po voką, kur  užrašė  adresato ir siuntėjo adresus, užklijavo pašto ženklą, kad laiškai nepasiklystų ir pasiektų Kalėdų Senelio rezidenciją Laplandijoje. Vėliau atkeliavę bibliotekos nykštukai, sudėję laiškus į stebuklingas kojines, pašto tarnybų padedami nugabens juos Kalėdų Seneliui į Laplandiją,  juk laiko lieka tiek nedaug.

Prasideda adventas – metas, kai tamsiausiu laikotarpiu sulaukiame šviesiausių švenčių – Kalėdų, kai būna daug dovanų.

Virginija Langienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Gardamo filialo bibliotekininkė

Edukacinė pamokėlė „Kaip rašyti laišką“ Edukacinė pamokėlė „Kaip rašyti laišką“ Edukacinė pamokėlė „Kaip rašyti laišką“ Edukacinė pamokėlė „Kaip rašyti laišką“ Edukacinė pamokėlė „Kaip rašyti laišką“

Spausdinti
Facebook komentarai