Visa klasė su mokytoju

Žaisdami „Kubiadą“ gimnazistai pasitikrino lietuvių kalbos žinias ir išgirdo įdomių faktų apie Šilutės kraštą

Lapkričio 16 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje lankėsi Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos dešimtokai lydimi mokytojo Eligijaus Kriaučiūno. Pasirinkę Kultūros paso programą „Kubiadą“ žaidi – žinių taškus renki“ dalyviai turėjo galimybę naudodami  interaktyvius kubus „iMO-LEARN“ atsakinėti į klausimus apie Šilutės kraštą bei lietuvių kalbą.

Pradžioje gimnazistai pasiskirstė į keturias komandas“ „Kubai“, „Waitai“, „Chi chi cha cha“ ir „Nacionalistai“. Edukacinio užsiėmimo metu buvo stiprinami komandinio darbo įgūdžiai. Tikslas – draugiškai, laikantis komandinės veiklos principo, vartyti kubus, kad kiekviena komanda, atvertusi tam tikrą ant kubo pažymėtą ženklą, teisingai atsakytų į skaidrėse pateiktus klausimus. Dalyvius lydėjo azartas, puiki nuotaika, liejosi geros emocijos. Gimnazistams sekėsi atsakinėti į klausimą apie vėtrunges, nes patiems teko jas gaminti. Visos komandos žinojo, kur Šilutės krašte žieduojami paukščiai. Pravertė ir lietuvių kalbos pamokose įgytos žinios, nes reikėjo pabaigti lietuviškus posakius, paaiškinti sinonimų reikšmes, pasakyti, kurie žodžiai yra nevartotini.

Daugiausiai taškų surinkusiai komandai „Nacionalistai“ įteiktas nuotoliniu būdu valdomas ir įvairiomis spalvomis mirksintis kamuolys, o visi kiti dalyviai apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis.

Gimnazistai edukacinio užsiėmimo metu ne tik pasitikrino pamokose įgytas žinias, bet ir plėtė kultūrinį akiratį, neformalia ir žaisminga mokymosi forma įgijo daugiau žinių, reikalingų mokantis.

Žaneta Jokužytė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Informacijos skyriaus vyresn. bibliotekininkė

Analizuoja pateiktą užduotį Analizuoja užduotį Stato kubus Pasitarimas komandoje Renkasi atsakymo variantą Moksleiviai klausosi taisyklių Moksleiviai Žaidimo pradžia

Spausdinti
Facebook komentarai