dalyviai atsakinėja į klausimus

Intelektualus testas saugiškių bendruomenei

Lapkričio 25-osios darganotą ir šaltą vakarą Saugų bendruomenės namuose susirinkę saugiškiai bei svečiai iš Žemaitkiemio ir Vilkyčių šildėsi dalyvaudami intelektualiose žaidynėse „IQ testas“. Buvo daug juoko, plojimų, judesio, tad atmosfera greit įkaito. Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos komanda pasistengė, kad vakaras taptų įsimintinu bei prasmingu. Žaidėjams buvo paruošti klausimai, susiję su Mažąja Lietuva, Saugų gyvenvietės istorija. Dalyviai, be to, tikrinosi matematikos, technologijų, literatūros, užsienio kalbos, sveikatos gerinimo žinias. Smagus muzikinis turas ne tik privertė prisiminti atlikėjų pavardes, kūrinių pavadinimus, bet ir išjudino komandų narius energingiems šokiams.

Daugiausiai intelektualaus testo taškų surinko saugiškių komanda „Vilkai“. Antroje vietoje – stilingų damų komanda „Mūsų laikas“, o trečioje – Saugų J. Mikšo pagrindinės mokyklos moksleivių komanda „Savas“.

Renginys skirtas 2022 m suaugusiųjų mokymosi savaitei „Mokymosi siluetai“. Renginio organizatoriai ir prizų steigėjai – Kintų Vydūno kultūros centras ir Saugų seniūnija.

Akvilė Tamošiūnė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Informacijos skyrius

bendra visų dalyvių nuotrauka bibliotekininkių komanda džiaugiasi atsakiusios teisingai dalyviai džiaugiasi ir ploja dalyviai džiaugiasi rezultatu dalyviai šoka diplomai komanda balsuoja aktyvaus atsako pulteliu komanda diskutuoja komanda tariasi salės vaizdas su dalyviais seniūnijos komanda trečios vietos nugalėtojų jaunimo komanda vedėjų ir seniūno nuotrauka žaidimo dalyviai šoka žaidimo organizatorė dalina diplomus jaunimui

Spausdinti
Facebook komentarai