Prisimintas skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“

Prisimintas skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“

Visi mėgsta skaityti knygas dėl skirtingų priežasčių. Kai kuriems žmonėms patinka ištrūkti iš realybės, kai kuriems – ryšiai su kiekvienoje knygoje aprašomais personažais, o kitiems – mokytis kažko naujo iš to, ką jie skaito.

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale lapkričio mėnesį buvo prisimintas vasaros skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“. Nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. vykstanti skaitymo skatinimo akcija iššūkyje dalyvauti kvietė įvairaus amžiaus skaitytojus. Šiais metais reikėjo perskaityti knygą apie žmogaus ryšį su gyvūnu (-ais), Baltijos šalių autoriaus knygą, biografinę knygą,  knygą, kurios pavadinimas susideda iš vieno žodžio ir šeimos nario vaikystėje mėgtą knygą.

Kintų filialo bibliotekininkės ragino skaitytojus dalyvauti šiame iššūkyje. Pareiškė norą dalyvauti ir užsiregistravo 59 skaitytojai. Iš jų 41 vienas įveikė visas užduotis. Deja, niekam  nepavyko laimėti pagrindinių prizų, bet kiekvienas dalyvis  nudžiugo gavęs iššūkio „Vasara su knyga“ magnetinį skirtuką. Burtų keliu išrinktiems iššūkį įveikusiems dalyviams įteikti ženkliukai „Vasara su knyga“, kuriuos pagamino Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos kolegos, kad vaikai būtų paskatinti ir toliau dalyvauti šiame iššūkyje. Kiekvienas, įveikęs užduotį, buvo nudžiugintas knyga. Visų klasių mokiniai, iki šiol nedalyvavę iššūkyje, sakė būtinai norės dalyvauti vasarą.

Kinų patarlė byloja: „Jei tris dienas neskaitei jokios knygos, tavo žodžiai bus seklūs“. Tad skaitykime nuolatos, ištisus metus, ne tik vykstant įvairioms skaitymo akcijoms.

 

Vitalija Vyšniauskienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Kintų filialo vyresn. bibliotekininkė

Prisimintas skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“ Prisimintas skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“ Prisimintas skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“ Prisimintas skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“ Prisimintas skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“ Prisimintas skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“ Prisimintas skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“ Prisimintas skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“ Prisimintas skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“

Spausdinti
Facebook komentarai