Dianos Mickienės darbų parodos „Šiltas siūlas“ pristatymas

Dianos Mickienės darbų parodos „Šiltas siūlas“ pristatymas

Sausio 26 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Gardamo  filiale svečiavosi Diana Mickienė ( Katyčiai) ir pristatė savo darbų parodą.

D. Mickienė Gardamo filiale svečiuojasi jau ne pirmą kartą. Tai yra kūrybingas žmogus, kuriantis poeziją, rašantis,  piešiantis. Šį kartą  jai pakluso ir paprasčiausias siūlas. Atrodo keista, juk siūlais galima megzti, nerti, siūti, o čia siūlas įgauna formas ir tampa įvairiausių spalvų paveikslais.

Renginio pradžioje susirinkusios dalyvės apžiūrėjo eksponuojamą D. Mickienės darbų parodą „Šiltas siūlas“. Autorė papasakojo, kaip gimė mintis kurti  siūlais. Tai daryti paskatino brolienė, kuri padovanojo įvairiausių siūlų. Žiūrint į juos Dianai kilo idėja pabandyti sukurti iš jų paveikslus.  Renginio metu autorė parodė, kaip tai daroma. Tai labai paprasta. Reikia siūlų ir klijų. Pradžioje reikia sugalvoti ir nupiešti piešinį, vėliau klijuojant,  sukant siūlą kuriamas vaizdas. D. Mickienė pademonstravo, kaip pradėti ir paslėpti siūlų galiukus, kad jie nesimatytų. Iš pažiūros  tik atrodo, kad tai paprasta, o iš tikrųjų tai yra darbas, reikalaujantis kruopštumo ir kantrybės. Renginio metu Diana paskaitė  ir savo kurtų eilėraščių, papasakojo kad netrukus išleis dar vieną eilėraščių knygą.

Nepaprastai  greitai   prabėgo laikas, susirinkusios  renginio dalyvės  padėkojo Dianai už turiningai ir įdomiai praleistą laiką, palinkėjo sėkmės visur ir visada, o viešnia linkėjo visiems  pabandyti kurti ir patikėti,   kad siūlas kiekvienam gali paklusti bei tapti šiltu tarsi šilkas.

 

Virginija Langienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Gardamo filialo bibliotekininkė

Dianos Mickienės  darbų parodos „Šiltas siūlas“ pristatymas Dianos Mickienės  darbų parodos „Šiltas siūlas“ pristatymas Dianos Mickienės  darbų parodos „Šiltas siūlas“ pristatymas Dianos Mickienės  darbų parodos „Šiltas siūlas“ pristatymas Dianos Mickienės  darbų parodos „Šiltas siūlas“ pristatymas

Spausdinti
Facebook komentarai