Protų mūšis „Savo šalies žinovai“

Protų mūšis „Savo šalies žinovai“

Vasario 9 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Žemaičių Naumiesčio filiale Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio ketvirtokai su mokytoja Rita Judžentiene dalyvavo protų  mūšyje „Savo šalies žinovai“, skirtame paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną bei Vilniaus miesto 700-ąjį  gimtadienį,

Visi dalyviai susiskirstė į keturias komandas: „Lietuviai“, „Geltonieji“, „Lietuviai drąsūs“ ir „Lietuvos patriotai“. Žaidimas buvo sudarytas iš trijų turų, kiekviename iš jų pateikta po 10 klausimų, susijusių su Lietuvos bei Vilniaus miesto istorija, simboliais, geografija, gamta, įžymiomis asmenybėmis. Komandos po kiekvieno klausimų turo turėjo atlikti kūrybinę užduotį: nupiešti Vilniaus miesto įžymų objektą taip, kad jį atspėtų kitos komandos, suskirstyti Lietuvos miestus mažėjančia tvarka ir panašiai.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog visos komandos surinko panašų taškų skaičių, bet vis tik nugalėjo komanda „Lietuvos patriotai“. Pagal didžiulį surinktų taškų skaičių paaiškėjo, jog ketvirtokai turi nemažą žinių bagažą ir yra tikri savo šalies žinovai.

Pasivaišinę saldžiomis dovanėlėmis, vaikai dalijosi įspūdžiais ir sakė, jog rungtyniauti buvo smagu.

 

Danutė Bružienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Žemaičių Naumiesčio filialo bibliotekininkė

Protų mūšis „Savo šalies žinovai“ Protų mūšis „Savo šalies žinovai“ Protų mūšis „Savo šalies žinovai“

Spausdinti
Facebook komentarai