Kovo mėnesį vaikams surengta popietė apie sėją

Kovo mėnesį vaikams surengta popietė apie sėją

Kovo 24 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vainuto filialą aplankė Vainuto gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtiniai, lydimi mokytojos A. Juknienės ir padėjėjos J. Šedienės.

Priešmokyklinukai kovo mėnesį išgirdo patarimų apie sėją, mokėsi atskirti sėklas. Bibliotekininkė paruošė jiems interaktyvių užduočių šia tema, kad pasitikrintų ir įtvirtintų savo žinias.

Atlikę užduotis apie sėklas, jaunieji bibliotekos bičiuliai buvo pakviesti susipažinti su piešimo programa. Jiems parodyta, kaip veikia ši programa, paaiškinta, kokios yra pagrindinės jos funkcijos. Tuomet mokytoja pasiūlė kiekvienam ugdytiniui nupiešti po gėlytę. Labiau įgudusiems valdyti kompiuterinę pelę sekėsi lengviau piešti, kitiems prireikė bibliotekininkės ir mokytojų pagalbos. Visiems pavyko nupiešti po pavasarišką, ryškią gėlytę.

Atsisveikinant apsikeista saldžiomis dovanėlėmis ir susitarta vėl greitai susitikti.

 

Gintarė Bagdonienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Vainuto filialo vyresnioji bibliotekininkė

Kovo mėnesį vaikams surengta popietė apie sėją Kovo mėnesį vaikams surengta popietė apie sėją Kovo mėnesį vaikams surengta popietė apie sėją Kovo mėnesį vaikams surengta popietė apie sėją

Spausdinti
Facebook komentarai