Tapybos darbų autorė kartu su parodos pristatymo dalyviais.

Žydrės Adomaitienės tapybos darbai eksponuojami Vainute

Liepos 7 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vainuto filiale viešėjo  išraiškinga, kūrybinga, balsinga dainų kūrėja, tapybos darbų autorė Žydrė Adomaitienė. Ji atvyko pristatyti savo tapybos darbų parodos „Visiškai laisvai. Pirmieji kartai“.

Tapybą viešnia vadina naujausiu hobiu, bet pažvelgus į paveikslus atrodo, kad tai daugybę metų piešusio žmogaus darbai. Sunku patikėti, jog tapyti Žydrė pradėjo tik šiemet. Bibliotekoje ir Senųjų kaimo tradicijų centro fojė eksponuojami paveikslai nupiešti per keturis mėnesius. Pasak darbų autorės, jie rodo jos augimą – nuo popieriaus iki drobės, nuo tikslių linijų iki abstrakcijų, nuo  tikrovės iki fantazijų…

Kūrybingoji viešnia spinduliavo šilumą, dalinosi sukurtomis eilėmis, atliko savo kūrybos dainas, kurios pasiekė kiekvieno popietės dalyvio širdies gelmes.

Tapybos darbų parodos pristatymas užbaigtas diskutuojant su entuziastingąja menininke. Ji mielai, atvirai ir labai nuoširdžiai atsakė į visus dalyvių klausimus.

Bibliotekoje ir Senųjų kaimo tradicijų centro fojė (Galnės g.1, Vainutas, II aukštas) parodą aplankyti galima iki liepos 29 dienos.

Gintarė Bagdonienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Vainuto filialo vyresn. bibliotekininkė

Tapybos darbų autorė pasakoja apie savo piešinius. Tapybos darbų parodos Visiškai laisvai. Pirmieji kartai pristatymas. Žydrė Adomaitienė atlieka savo kūrybos dainą.

Spausdinti
Facebook komentarai