Inkaklių filiale surengtas edukacinis užsiėmimas „Akmenukų dekoravimas“ su Nijole Kazlauskiene

Laumžirgiai ant akmenukų

Balandžio 29 dieną,  minint Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Inkaklių filiale surengtas edukacinis užsiėmimas „Akmenukų dekoravimas“ su Nijole Kazlauskiene.

Viešnia teigė mėgstanti tapyti gamtos peizažus, gyvūnus, dekoruoti akmenukus. Pasak jos, nedideliame akmenuke galima sutalpinti visą pasaulį: atvaizduoti gėlės žiedą, peizažą, gyvūną, namą, batelį ar kokį kitą daiktą. Tereikia noro ir fantazijos.

Prieš pradedant edukaciją N. Kazlauskienė parodė savo dekoruotus akmenukus, supažindino su technikomis, reikalingomis priemonėmis ir paragino išbandyti savo kūrybinius sugebėjimus piešiant laumžirgį. Jaunesniojo amžiaus lankytojai piešė pasitelkę savo fantaziją, o suaugusieji stengėsi įvykdyti pateiktą užduotį.

Laumžirgiai ant akmenukų išėjo labai gražūs, spalvingi. Dalyviai džiaugėsi savo sukurtais darbeliais ir dėkojo N. Kazlauskienei už įdomią edukaciją.

 

 

Daiva Milkerienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Inkaklių filialo bibliotekininkė

Inkaklių filiale surengtas edukacinis užsiėmimas „Akmenukų dekoravimas“ su Nijole Kazlauskiene Inkaklių filiale surengtas edukacinis užsiėmimas „Akmenukų dekoravimas“ su Nijole Kazlauskiene Inkaklių filiale surengtas edukacinis užsiėmimas „Akmenukų dekoravimas“ su Nijole Kazlauskiene Inkaklių filiale surengtas edukacinis užsiėmimas „Akmenukų dekoravimas“ su Nijole Kazlauskiene Inkaklių filiale surengtas edukacinis užsiėmimas „Akmenukų dekoravimas“ su Nijole Kazlauskiene Inkaklių filiale surengtas edukacinis užsiėmimas „Akmenukų dekoravimas“ su Nijole Kazlauskiene Inkaklių filiale surengtas edukacinis užsiėmimas „Akmenukų dekoravimas“ su Nijole Kazlauskiene Inkaklių filiale surengtas edukacinis užsiėmimas „Akmenukų dekoravimas“ su Nijole Kazlauskiene

Spausdinti
Facebook komentarai