Pyragų diena ir riešinių pristatymas Vainuto bibliotekoje

Pyragų diena ir riešinių pristatymas Vainuto bibliotekoje

Lapkričio 3 dieną  Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vainuto filiale vyko popietė, skirta Pyragų dienai. Jos metu Regina Meškauskienė (Juknaičiai) pristatė savo megztų riešinių parodą. Ji save vadina Mažosios Lietuvos dukra. Labai domisi šio krašto kultūros veikėjais, renka medžiagą, kurios daug randa vokiškoje spaudoje, ir ją verčia į lietuvių kalbą. Regina papasakojo, kad pirmasis jos riešinių mezgimo mokytojas buvo tėtis. Labiau puoselėti šį pomėgį paragino kaimynė. Riešinių mezgėja jai dėkinga ne tik už paraginimą, bet ir už vertingus patarimus. Kuriant šiuos rankdarbius prisideda ir Reginos vyras Stanislovas. Jis jai sudaro schemas, taip moteriai lieka daugiau laiko jas megzti. Viena iš dalyvių paklausė, kiek laiko užima numegzti vieną riešinių porą. Ogi visai nemažai – maždaug savaitę. Taigi kiek kruopštumo, kantrybės reikia šiam pomėgiui.

Belieka padėkoti, kad turime galimybę pasigrožėti Reginos kūryba. Jos riešinių paroda Vainuto bibliotekoje bus eksponuojama visą lapkričio mėnesį.

Išklausę įdomaus viešnios pasakojimo apie save ir savo pomėgį, renginio dalyviai ragavo   susirinkusiųjų atneštų pyragų. Bibliotekininkės dėkoja Anelei, Onutei bei Reginos sesei už skanius pyragus.

 

Gintarė Bagdonienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Vainuto filialo vyresn. bibliotekininkė

Pyragų diena ir riešinių pristatymas Vainuto bibliotekoje Pyragų diena ir riešinių pristatymas Vainuto bibliotekoje Pyragų diena ir riešinių pristatymas Vainuto bibliotekoje

Spausdinti
Facebook komentarai