Susitikimo dalyviai

Vainute paminėta Tarptautinė poezijos diena

Kovo 21-ąją, Tarptautinę poezijos dieną, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vainuto filiale lankėsi svečiai iš Tauragės. Šio miesto garbės pilietis, literatas, žurnalistas Eugenijus Šaltis bei eilėraščių knygos „Gyvenimas tarsi upės bangavimas“ autorė Aldona Antanina Auksorienė.

Susitikimo metu E. Šaltis papasakojo apie poeziją, trumpai pristatė Tauragės literatų klubo veiklą. A. Auksorienė skaitė savo sukurtas eiles, kuriose kiekvienas galime rasti dalelę savęs.

Muzikinius intarpus dovanojo Balčių moterų ansamblis „Balčia“ (vad. O. Vindžigelskienė).

Svečių pasveikinti atvyko ir Katyčiuose gyvenanti Diana Mickienė, kurianti eiles. Ji  pasidalijo savo sukurtu eilėraščiu.

Susitikimui einant į pabaigą žodį tarė Vainuto seniūnas Vitalijus Mockus. Jis padėkojo poezijos kūrėjams, įteikė simbolines dovanas. Papasakojo apie tai, kad A. Auksorienė, daugybę metų gyvenusi Gorainiuose, savo idėją įgyvendino – kasmet šiame kaime rengiama šv. Onos šventė.

Dėkojame visiems susirinkusiems, taip šiltai, su eilėmis ir dainomis paminėjusiems Tarptautinę poezijos dieną. Ir, žinoma, esame dėkingi svečiams už dovanotas savo kūrybos knygas.

 

Gintarė Bagdonienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Vainuto filialo vyresn. bibliotekininkė

Svečiai iš Tauragės E. Šaltis ir A. A. Auksorienė Susitikimo dalyviai Seniūnas taria pdėkos žodį Padėkos žodžiai kūrėjams Moterų ansamblis Balčia kartu su E. Šalčiu ir A. A. Auksoriene Bibliotekininkė pristato svečius

Spausdinti
Facebook komentarai