Integruota lietuvių kalbos ir literatūros pamoka „Kokias paslaptis slepia knygos?“

Integruota lietuvių kalbos ir literatūros pamoka „Kokias paslaptis slepia knygos?“

Spalio 18 d. Kintų pagrindinės mokyklos pirmos klasės mokiniai skubėjo į Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialą, kur vyko integruota lietuvių kalbos ir literatūros pamoka. Jaunieji  skaitytojai atliko tyrimą „Kokias paslaptis slepia knygos?“.

Visų pirma bibliotekininkė mokiniams priminė naudojimosi bibliotekos paslaugomis taisykles, paaiškino, kaip lentynose išdėstytos knygos. Vaikai sužinojo, kaip ir kur reikia ieškoti reikiamos knygos. Mokiniai palikdavo savo skirtuką, kad iš lentynos paimtos knygelės grįžtų į savo vietą. Jie  galėjo smalsiai tyrinėti, kas sudėta bibliotekos lentynose.

Pirmokai ieškojo knygų apie gyvūnus, knygos mėlynu viršeliu, storesnės už pirštą knygos, turėjo surasti knygą, kurią parašė autorius, kurio pavardė prasideda D raide. Pamokos dalyviai išsiaiškino visas knygelių paslaptis: kiek jos turi puslapių, kokia autoriaus pavardė, kokios spalvos viršelis, kokios iliustracijos.

Bibliotekininkės pamatė, kad visi pirmokai yra puikūs knygų ieškotojai. Tuo įsitikino patys mokiniai ir pažadėjo į biblioteką užsukti dažniau.

Vitalija Vyšniauskienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Kintų filialo vyresn. bibliotekininkė

Integruota lietuvių kalbos ir literatūros pamoka „Kokias paslaptis slepia knygos?“ Integruota lietuvių kalbos ir literatūros pamoka „Kokias paslaptis slepia knygos?“ Integruota lietuvių kalbos ir literatūros pamoka „Kokias paslaptis slepia knygos?“ Integruota lietuvių kalbos ir literatūros pamoka „Kokias paslaptis slepia knygos?“ Integruota lietuvių kalbos ir literatūros pamoka „Kokias paslaptis slepia knygos?“ Integruota lietuvių kalbos ir literatūros pamoka „Kokias paslaptis slepia knygos?“

Spausdinti
Facebook komentarai