Lina Balčiauskienė pradeda parodos pristatymą.

Tapybos darbų parodoje kviečiama ieškoti moters

Šį pavasarį Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vainuto filiale paroda keičia parodą. Džiugu, kad aplink turime tiek nuostabių ir kūrybingų žmonių.

Gegužės 17 dieną  bibliotekos lankytojai pakviesti į Linos Balčiauskienės, vadovaujančios  Senųjų kaimo tradicijų kultūros centrui, tapybos darbų parodos „Ieškokite moters…“ pristatymą. Lina papasakojo, kad pirmoji draugystė su piešimu prasidėjo šaržų iš laikraščio „Akistata“ kopijavimu pieštuku. Tapyti akrilu ji pradėjo tik 2018 metais. Pirmieji jos akriliniai piešiniai buvo tamsūs, juodi, su trupučiu baltos spalvos. Tik vėliau kurdama ji pradėjo naudoti daugiau spalvų. Parodos autorė spalvomis išreiškia savo jausmus. Ji sako, kad piešinys turi teikti ir spinduliuoti ramybę.

Eksponuojamuose piešiniuose vyrauja moteris. Paroda ne šiaip pavadinta „Ieškokite moters…“. Anot Linos, viename iš piešinių puikiai vaizduojama moteris: jos yra santūrios, šiek tiek  viliotojos ir kupinos paslapties.

Tapybos darbų autorei pristačius piešinius susirinkusieji neišskubėjo namo, buvo pakviesti  pasišnekučiuoti prie arbatos puodelio.

Gintarė Bagdonienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Vainuto filialo vyresn. bibliotekininkė

Bibliotekininkė pristato darbų autorę. Lina Balčiauskienė pradeda parodos pristatymą. L. Balčiauskienė pristato savo darbus

Spausdinti
Facebook komentarai