Atverkime knygai duris
Lapkričio 8 d. Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Traksėdžių filiale lankėsi Traksėdžių darželio bei Traksėdžių Šilojų mokyklos vaikai.
Bibliotekininkė pristatė naujausias knygeles, papasakojo, kaip jas reikia saugoti, paaiškino, kad tarp puslapių negalima dėti pieštukų ar kitokių daiktų, tuo labiau – lankstyti knygų lapų. Vaikams pasiūlyta pasigaminti savo rankų darbo knygų skirtuką iš spalvoto popieriaus. Paruoštą skirtuko trafaretą darželinukai dekoravo smulkiomis popierinėmis figūrėlėmis. Vyresniojo amžiaus mokinukai gamino knygų skirtuką – lapę. Skirtukų gamyba vyko linksmai, o darbeliai buvo tiesiog puikūs.
Užsiėmimo metu dalyviai įsitikino, kad knygų skirtukų gamyba bibliotekoje – puikus laisvalaikio praleidimo būdas. Savo rankomis sukurtas skirtukas skatina pamilti knygas bei jas skaityti.
Vida Pozniakovienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Traksėdžių filialo bibliotekininkė