Vaikai vieningai pritarė-gerumu dalintis gera 14

Vaikai vieningai sutarė – gerumu dalintis gera

Kalėdos – gerumo šventė, kai norisi draugauti, pabūti, priglausti prie širdies artimą ar bičiulį, dovanoti gerumą ir šypseną kaimynui ar praeiviui. Taip, šis laikotarpis išties yra ypatingas, ir ne tik dėl artėjančios metų pabaigos, kai galime įvertinti patirtis, darbus, bet ir  gražios tradicijos, kuri prie Kūčių ar Kalėdų stalo suburia visą šeimą, suvienija bei stiprina ryšį.

Dažnas yra girdėjęs posakį: „Svetimo skausmo nebūna“. Greičiausiai tai tiesa. Juk retas susimąsto, kad ne tik šiuo laikotarpiu, bet ir kasdien aplink mus yra daug vienišų garbingo amžiaus žmonių, kurie neturi nei artimųjų, nei draugų, su kuriais galėtų pabūti kartu šį šventą vakarą prie Kūčių stalo ar kalėdinės eglutės.

Kalėdos – stebuklingas metas, kai norisi daryti gerus darbus, padėkoti ir pasveikinti, prisiminti kitus, net ir tuos, kurių niekada nebuvome sutikę. Juk yra tiek daug būdų visa tai įgyvendinti. Tam nereikia turėti daug pinigų ar begalę laisvo laiko, užtenka tik didelio noro pasidalinti gerumu ir savo šiluma.

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos darbuotojai vieno kūrybinio užsiėmimo, vykusio gruodžio 15 dieną, metu Šilutės Žibų pradinės mokyklos mokiniams (mokyt. Vaida Dienaitė-Šakinė) papasakojo, kad mūsų visuomenėje yra daug žmonių, kurie jaučiasi užmiršti ir vieniši, jiems liūdna laukti švenčių, nes jaučiasi nereikalingi, todėl pasiūlė pagaminti atviruką su kalėdiniu sveikinimu ir įmesti į pašto dėžutę vienišiems senjorams. Jaunieji dalyviai labai noriai prisijungė prie šios gražios iniciatyvos, gamino atvirukus, rašė paprastus, tačiau nuoširdžius linkėjimus, dalinosi džiaugsmu, šiluma ir meile.

Labai džiaugiamės, kad jaunoji karta geranoriškai ryžosi šiam gražiam poelgiui. Tikimės, kad tai taps kalėdine tradicija, prie kurios kasmet jungsis vis daugiau širdžių. Juk gerumu dalintis taip gera…

 

Kristina Kelmelienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Vaikų aptarnavimo skyriaus vyr. bibliotekininkė

Vaikai vieningai pritarė-gerumu dalintis gera Vaikai vieningai pritarė-gerumu dalintis gera 2 Vaikai vieningai pritarė-gerumu dalintis gera Vaikai vieningai pritarė-gerumu dalintis gera Vaikai vieningai pritarė-gerumu dalintis gera Vaikai vieningai pritarė-gerumu dalintis gera Vaikai vieningai pritarė-gerumu dalintis gera Vaikai vieningai pritarė-gerumu dalintis gera Vaikai vieningai pritarė-gerumu dalintis gera Vaikai vieningai pritarė-gerumu dalintis gera Vaikai vieningai pritarė-gerumu dalintis gera Vaikai vieningai pritarė-gerumu dalintis gera Vaikai vieningai pritarė-gerumu dalintis gera Vaikai vieningai pritarė-gerumu dalintis gera 16 Vaikai vieningai pritarė-gerumu dalintis gera 17 Vaikai vieningai pritarė-gerumu dalintis gera 18 Vaikai vieningai pritarė-gerumu dalintis gera Vaikai vieningai pritarė-gerumu dalintis gera Vaikai vieningai pritarė-gerumu dalintis gera

Spausdinti
Facebook komentarai