Audronės Rainienės kūryba eksponuojama Ramučiuose

Audronės Rainienės kūryba eksponuojama Ramučiuose

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Ramučių filiale nuo lapkričio pradžios lankytojus džiugino Audronės Rainienės (Šilutė) interaktyvi natiurmortų tapybos darbų paroda. Tai pirmoji autorės interaktyvi paroda, nes prie kiekvieno paveikslo pridėta kortelė su pavadinimu ir QR kodu, kurį nuskaičius išmaniuoju telefonu galima sužinoti daugiau informacijos apie paveikslą. Labiausiai stebino nutapyti muzikos instrumentai, nes nuskaičius paveikslų QR kodą, pradžiugino smuiku ir akordeonu atliekami muzikos kūriniai.

Vėliau  bibliotekos sienas papuošė Audronės Rainienės tapybos projekto „Moterys“ paroda. Projekto mūzos – UAB „Kavesta“ moterys, kurios sutiko ir mielai pozavo savo kolegei. Idėja, kaip meninis projektas, dienos šviesą išvydo 2023 metų pavasarį, Tarptautinės moters dienos proga.

Parodos autorė A. Rainienė gimė, užaugo ir gyvena Klaipėdos krašte. Mėgo piešti nuo vaikystės. Tapyba jos nepalieka ramybėje, net kai visai neturi laiko. Ji teigia: „Kai supranti, kad yra kažkas daugiau nei darbas, namai ir rutina… Kai supranti, kad gal regi ir gal gebi… Kai išdrįsti pagalvoti, kad pradžiuginti gali ir kitus… Kai tiesiog negalvoji, o pieši ir tik paskui pamatai, ką sukūrei…Kai džiaugiesi ir kai nusivili…Kai tiesiog gyveni, o ne tik egzistuoji…“.

Tapybos projekto „Moterys“ parodą nuo kovo pradžios galės aplankyti Grabupių bibliotekos lankytojai.

 

 

Raimonda Lomsargytė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Ramučių filialo bibliotekininko padėjėja

Audronės Rainienės kūryba eksponuojama Ramučiuose Audronės Rainienės kūryba eksponuojama Ramučiuose Audronės Rainienės kūryba eksponuojama Ramučiuose

Spausdinti
Facebook komentarai