Kraštotyros diena bibliotekoje

Kraštotyros diena bibliotekoje

Balandžio 24 d. Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Katyčių filiale vyko Kraštotyros diena, kurios metu bibliotekos lankytojai  susipažino su vyr. bibliotekininkės Marinos Lodusovos surinkta kraštotyros medžiaga, saugoma bibliotekoje.  Nuolat renkama ir kaupiama medžiaga yra sugulusi į kelioliką aplankalų.

Kiekvienas tą dieną užsukęs į biblioteką turėjo galimybę peržiūrėti   kraštotyros medžiagą,  suskirstytą į temas: „Apie Katyčių miestelį ir jo apylinkes spaudoje“ (straipsnių rinkinys iš periodinės spaudos), „Katyčiai istorijos verpetuose“ (straipsnių, nuotraukų rinkinys), „Nepriklausomybės metais Katyčių miestelyje pastatyti paminklai (statiniai)“ (straipsnių, nuotraukų rinkinys), „Kristupas Lekšas – poetas ir visuomenininkas“ (straipsnių rinkinys), „Katyčių bendruomenės Katinų muziejus“ (įkūrimo istorija, nuotraukos, straipsnių rinkinys), „Akmeniškių piliakalnis“ (straipsnių rinkinys), „Kūrėjų pėdsakai Katyčių apylinkėse“ (straipsnių rinkinys).

Sukaupta ir daugiau kraštotyros medžiagos, kuri ateityje bus suskirstyta temomis, suguls į aplankus  ir bus pristatyta bibliotekos lankytojams.

Marina Lodusova,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Katyčių filialo  vyr. bibliotekininkė

Kraštotyros diena bibliotekoje Kraštotyros diena bibliotekoje Kraštotyros diena bibliotekoje Kraštotyros diena bibliotekoje Kraštotyros diena bibliotekoje

Spausdinti
Facebook komentarai