Pažintis su Pamario raštijos lobynu

Pažintis su Pamario raštijos lobynu

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Katyčių filiale visą sausio  mėnesį eksponuojama fotodokumentikos paroda „Pamario raštijos lobynas“, kurią parengė viešbibliotekos

Sausio 12 dieną su paroda, parengta viešosios bibliotekos Bibliotekininkystės ir kraštotyros skyriaus specialistų susipažino Vainuto gimnazijos Katyčių skyriaus 7 klasės mokiniai, o sausio 13 dieną   – 9 klasės mokiniai su mokytoja Rasa Jonaitiene.

Lietuvių kalbos ir literatūros pamokos buvo paskirstytos į dvi dalis. Pirmoje dalyje mokiniai susipažino su žymiais Šilutės rajono raštijos atstovais, kurių pasiekimai, nuopelnai ir darbai garsina Pamario kraštą. Mokiniai sužinojo, kad ši paroda turi ir virtualią versiją, kurią galima susirasti Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos interneto tinklalapyje. Antroje pamokos dalyje mokiniai, naudodami edukacinį leidinį ‚Atrask Pamario raštijos lobyną“, savarankiškai spręsdami įvairias užduotis pasitikrino žinias, sužinojo naujų faktų apie iškilias Šilutės krašto raštijos asmenybes. Atsakymų spręsdami užduotis jie ieškojo parodos stenduose.

Kilnojamoji ir virtuali paroda „Pamario raštijos lobynas“ bei edukacinis leidinys parengti įgyvendinant Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos tęstinį projektą „Interaktyvus Pamario raštijos lobynas: išgirsk, prisiliesk, pamatyk“ (vadovė Inga Tarozienė), finansuotą Lietuvos kultūros tarybos ir Šilutės rajono savivaldybės.

Marina Lodusova,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Katyčių filialo vyr. bibliotekininkė

Pažintis su Pamario raštijos lobynu Pažintis su Pamario raštijos lobynu Pažintis su Pamario raštijos lobynu

Spausdinti
Facebook komentarai