Paveikslas - žvejo dukros

Nieko rimto teptuku

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Katyčių filiale  nuo balandžio 9 dienos  eksponuojama Snieguolės Elertaitės-Yair tapybos darbų paroda „Nieko rimto“.

Parodos autorė yra gimusi ir augusi Šilutės krašte – Žemaitkiemyje. Mokėsi Usėnų vidurinėje mokykloje (dab. Usėnų pagrindinė mokykla). Pirmoji personalinė paroda įvyko 2017 m. Tapytoja per penkerius metus surengė penkias personalines ir šešias grupines parodas.  Ji nuo 2020 m. yra  Lietuvos tautodailininkų sąjungos narė.

Parodos lankytojams autorė siunčia tokią žinutę: „Kai pakankamai subręsti ir pradedi suprasti, ko nori iš gyvenimo, pradedi veikti. Gaila, bet mano suvokimas, ko noriu, atėjo pakankamai vėlai, bet jis atėjo. Atėjo taip stipriai ir taip giliai, kad manau, jog teptuko nepaleisiu, kol gyva būsiu. Supratau, kad noriu piešti, tapyti ir daryti viską, kas yra menas. Esu savamokslė. Savo tapyba noriu parodyti, kad pasaulis turi daug šviesos, humoro ir gėrio. Esu laiminga galėdama ta laime dalintis su jumis. Mano moto – geriau vėliau, negu niekada.“

Paroda Katyčių filiale veiks iki gegužės 3 dienos.

 

Marina Lodusova,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Katyčių filialo  vyr. bibliotekininkė

Dešimtokės apžiūri parodą

Dešimtokės apžiūri parodą

Spausdinti
Facebook komentarai