Draugių duetas

Spalvos ir muzika sušildė sielas

Liepos 12 diena buvo šalta, vėjuota ir lietinga, tačiau tai neišgąsdino ištikimų Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Katyčių filialo lankytojų. Apsiginklavę skėčiais, lietpalčiais jie skubėjo į Tatjanos Petravičienės (Šilutė) piešinių parodos „Spalvose atgyja gyvenimas“ pristatymą.

Parodos autorė atvyko į biblioteką ne viena, ją atlydėjo geriausia draugė, buvusi notarė Albina Radavičienė, kuri ir pristatė T. Petravičienę susirinkusiems.

Tatjana yra įgijusi architektės profesiją, bet turi daug kitų pomėgių. Ji piešia, fotografuoja, kuria muziką, eiles, iliustruoja knygas.

Meilę muzikai paveldėjo iš tėvo, kuris svajojo, kad duktė pasirinktų muzikės kelią. Tatjaną traukė ir piešimas, todėl pasirinko architektės specialybę. Ji manė, kad studijuojant šią specialybę reikės daug piešti, bet pasirodė, kad architektūra yra ne piešimas, o skaičiai. Laisvalaikiu ji pamėgo spontanišką piešimą užsimerkus, plačiai, vienu prisilietimu. Dar jai patinka dalelių dėlionės spalvinimas. Taip gimsta piešiniai.

Parodos autorė mėgsta fotografuoti gamtos vaizdus, jie džiugina sielą. Jos darytas fotografijas  susirinkusieji pamatė ekrane. Besikeičiančius vaizdus lydėjo T. Petravičienės atliekama muzika, kuri skambėjo tarsi malda, padedanti pajusti pasaulio džiaugsmą, giedrą meilę, beribį gėrį.

Gavę gerų emocijų ir atsipalaidavę muzikos terapijos metu susirinkusieji dar bendravo su autore prie arbatos puodelio, linkėdami nesustoti ir toliau  groti, kurti melodijas, fotografuoti, piešti svajonę bei  skleisti ją kitiems.

Marina Lodusova,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Katyčių filialo vyr. bibliotekininkė

Padėka autorei Pristatoma darbų autorė Renginio dalyviai

Spausdinti
Facebook komentarai