Knygų šviesoje

Knygų šviesoje

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Katyčių filiale gegužės 6–10 dienomis vyko renginiai, skirti Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti. Renginių metu Vainuto gimnazijos Katyčių skyriaus mokiniai kartu su bibliotekininke Vanda Valaitiene skaitė lietuvių rašytojų knygas, aptarė sunkų lietuviško žodžio kelią, diskutavo, kodėl svarbu saugoti gimtąją kalbą, kaip kalba gali padėti saugoti tautos vertybes ir tradicijas. Norisi paminėti literatūros popietę „Man knyga – žibintas į žinių šalį“. Mokiniams patiko ir kita literatūros popietė „Po knygos pastoge“.

Renginių metu buvo aptariama knygnešių reikšmė saugant lietuvišką knygą ir žodį. Mokiniai skaitė ištraukas iš lietuvių rašytojų knygų, atliko praktines užduotis „Surask pasislėpusius žodžius“. Denas, Emilis, Smiltė taip susidomėjo mintimis apie knygas, kad pasiėmė naujų knygų skaityti  namuose.

Savaitės metu vyko knygų skaitymo akcija „Skaitymo medis“. Mokiniai net patys nustebo, kad medis gausiai „apaugo“ perskaitytomis knygomis.

 

Vanda Valaitienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Katyčių filialo bibliotekininkė

Knygų šviesoje Knygų šviesoje Knygų šviesoje Knygų šviesoje Knygų šviesoje Knygų šviesoje

Spausdinti
Facebook komentarai