Skirtuko pristatymas

Pirmokų pažintis su Vilkyčių biblioteka

Spalio pradžioje Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vilkyčių filiale vyko literatūros rytmetis vaikams „Susipažinkime – knygų šalis“. Vilkyčių pagrindinės mokyklos pirmokėliai kartu su klasės auklėtoja pirmą kartą viešėjo bibliotekoje.

Bibliotekininkė jaunuosius lankytojus supažindino su bibliotekos tvarka, elgesio taisyklėmis, parodė, kokių gražių ir įdomių knygučių yra bibliotekoje. Ji paaiškino, kaip tapti nuolatiniu bibliotekos skaitytoju.

Pirmokai sužinojo, kad knygos būna ne tik popierinės, mažos, didelės, plonos, storos, bet gali būti įgarsintos ar net ekranizuotos. Jie stebėjo iliustruotą ir įgarsintą Eduardo Mieželaičio pasaką „Zuikis puikis”. Klausytojai diskutuodami išsiaiškino, kad mokiniai kiškučiai šiek tiek panašūs į juos pačius: linksmi, stropūs, smalsūs, kartais patinginiaujantys ar truputį pavėluojantys į pamokas.

Knygos žymeklis – labai reikalinga priemonė mėgstantiems skaityti knygas ir pasižymėti, kurioje vietoje baigė skaityti. Vaikai gamino spalvotą knygos žymeklį ant kurio priklijavo įvairių spalvų mažų gėlyčių, lapelių ir varpelių.

Renginio pabaigoje jaunieji renginio dalyviai pažadėjo būti uolūs bibliotekos lankytojai ir nuolat skaityti knygeles.

Sandra Genienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Vilkyčių filialo bibliotekininkė

Pasakos klausymas Skirtuko gamyba supažindinimas su biblioteka

Spausdinti
Facebook komentarai