Dianos Mickienės poezijos knygos „Laiko tėkmėje“ pristatymas

Sušildyti poezijos žodžio

Saulėtą lapkričio 10-osios popietę į Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Degučių filialą rinkosi poezijos mėgėjai. Tądien savo poezijos knygą ,,Laiko tėkmėje“ pristatė Diana Mickienė.
Diana gimė ir užaugo Kintų miestelyje, o dabar gyvena Katyčiuose. Kūrybinis kelias prasidėjo dar vaikystėje. Kurti eiles – autorės kasdienybė. Išleisti knygą pastūmėjo šilutiškė lituanistė Irena Arlauskienė, kuri vieno renginio metu  išgirdo autorės  skaitomų eilių. D. Mickienė prisipažįsta: „Už tai esu jai labai dėkinga“. Pirmosios knygos gimimas jos gyvenime yra didžiulis iššūkis.
Autorė pasigyrė, kad jau išleista antroji knyga ,,Voveriukų pasakaitės“, kurią ruošiasi pristatyti Katyčių gyventojams jau lapkričio 12 dieną.
D. Mickienė ne tik  rašo eiles bei prozą, bet ir kuria iliustracijas kiekvienam  sukurtam eilėraščiui. Ji dar yra floristė, komponuoja gėlių puokštes.
Renginio dalyviams patiko autorės skaitomos eilės, bet visi buvo sužavėti, kai savo kuriamą poeziją ji paprašė paskaityti susirinkusių poezijos mėgėjų. Degučiuose gyvenanti mokytoja Genovaitė Marksienė paskaitė eilėraštį „Katyčiai“.
Autorė buvo nustebinta gavusi padėką   nuo  Europos Parlamento nario Bronio Ropės, kurią įteikė jo padėjėja Lietuvoje Klaudija Jagminaitė.
Renginio dalyviai padėkojo D. Mickienei už nuostabią literatūros popietę, už jiems padovanotas autorės knygas, palinkėjo kūrybinės sėkmės.

Elena Dragūnienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Degučių filialo bibliotekininkė

EP nario Bronio Ropės padėjėja Lietuvoje Klaudija Jagminaitė įteikė padėką

Spausdinti
Facebook komentarai