Kintų pagrindinės mokyklos mokiniai konstruoja su Lego mindstorms ev3 konstruktorių rinkiniais. (2)

Robotų konstravimas – ne tik pramoga

Gruodžio 3 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale Kintų pagrindinės mokyklos dešimtos klasės mokiniai konstravo su „LEGO MINDSTORM EV3“ konstruktorių rinkiniais. Dešimtokai konstravo turėdami tikslą. Jų užduotis buvo išvardyti, kokius fizikinius dėsnius jie pastebi konstruodami, lenktyniaudami ir rungdamiesi Sumo varžytuvėse su robotais. Mokiniams padėjo fizikos, matematikos mokytojas metodininkas Pranciškus Viršilas.

Mokiniai teigė, kad jiems labiausiai patiko konstruoti. Jie puikiai susitvarkė su visomis užduotimis. Praktiškai patikrinti, pritaikyti fizikos dėsniai tapo aiškūs ir suprantami. Džiugina tai, kad tokia smagi veikla, kaip robotų konstravimas, buvo naudinga tuo, kad dešimtokai įžvelgė veikiančius fizikinius dėsnius, lavino bendravimo ir bendradarbiavimo, kūrybiškumo, loginio mąstymo įgūdžius ir puikiai praleido penktadienio popietę.

Vitalija Mišinskaitė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Kintų filialo bibliotekininkė

Kintų pagrindinės mokyklos dešimtos klasės mokiniai su fizikos, matematikos mokytoju metodininku P. Viršilu. Kintų pagrindinės mokyklos mokiniai konstruoja su Lego mindstorms ev3 konstruktorių rinkiniais. Kintų pagrindinės mokyklos mokiniai ruošiasi lengtynėms. Patobulinta ,,Draving Base''. Robotukai važiuoja. Sumo imtynių nugalėtojas.

Spausdinti
Facebook komentarai