Pristatymas

Fotografijų parodos „Gamtos grožis juodai baltom spalvom“ pristatymas

Vasario 15 dieną pirmą kartą Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje savo fotografijų parodą „Gamtos grožis juodai baltom spalvom“ pristatė šilutiškių mylimas ir gerbiamas Stanislovas Liepis, buvęs ilgametis įmonės „Stamela“ vadovas.

Simboliška, kad ši paroda buvo pristatyta Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse. Tremtis, atšiauri Sibiro gamta yra dažni motyvai lietuvių giminės istorijose. Ir šios parodos autorius gimė tolimame Krasnojarsko krašte, prie vienos didžiausių Sibiro upių – Angaros. Tai, kad šiuo metu Stanislovas yra didelis gamtos mėgėjas, prisidėjo vaikystė, praleista didingos Sibiro gamtos prieglobstyje. Tad pomėgis stebėti gamtą ir perteikti jos vaizdus fotografijose iš tiesų yra prasmingas, nes šiandien bibliotekos lankytojai irgi gali pasigrožėti įspūdingomis akimirkomis, užfiksuotais nuostabiais gimtojo krašto vaizdais.

S. Liepio fotografijų paroda Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje (I aukštas, Tilžės g. 10) veiks iki kovo 19 d. Maloniai kviečiame apsilankyti!

 

Liuda Nausėdienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vyr. bibliotekininkė

Pristatymas Pristatymas Pristatymas

Spausdinti
Facebook komentarai