Dalyviai prie žaidimo ,,Keliauk ir pažink Šilutę.

Stalo žaidimas „Keliauk ir pažink Šilutę“ pristatytas Grabupiuose

Naujas stalo žaidimas „Keliauk ir pažink Šilutę“ kovo 2 dieną pristatytas ir Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių  filiale. Šį žaidimą  žaidžiant reikia atsakyti į klausimus apie Šilutės miestą bei  rajoną, žymius žmones, lankytinas vietas ir  kt.

Grabupių bibliotekos aktyviausioms lankytojoms pristatyta žaidimo sudėtis bei paaiškintos žaidimo taisyklės, vėliau prasidėjo žaidimas.  Beveik  dvi valandos dalyvėms  pralėkė nepastebimai, tai buvo smagiai praleistas laikas. Klausimai buvo vieni už kitus įdomesni, kartais reikalaujantys tikrai išsamių žinių. Kai kurie klausimai  apie mažai žinomus dalykus ar įvykius  atrodė sunkūs, bet iš esmės atsakymą į kiekvieną klausimą dalyvės puikiai išmąstė besiremdamos  bendromis žiniomis.  Gera nuotaika, azartas ir noras kuo daugiau sužinoti apie Šilutę tvyrojo ore  visą žaidimo laiką. Šis žaidimas suteikė dalyvėms  galimybę pasitikrinti jau turimas žinias bei sužinoti daug naujo apie savo kraštą. Jos sakė norinčios šį žaidimą bibliotekoje sužaisti dar ne kartą.

Žaidimas sukurtas vykdant Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos projektą „Stalo žaidimas „Keliauk ir pažink Šilutę“ (vadovė – Sandra Jablonskienė), finansuotą Lietuvos kultūros tarybos ir Šilutės rajono savivaldybės.

 

Daiva Kaktienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Grabupių filialo bibliotekininkė

Dalyviai prie žaidimo ,,Keliauk ir pažink Šilutę.

Spausdinti
Facebook komentarai