Grabupių bibliotekoje eksponuojama paroda „Žiemos simfonija“

Grabupių bibliotekoje eksponuojama paroda „Žiemos simfonija“

Pasibaigė  ilgai lauktos žiemos šventės, bet šis metų laikas vis dar džiugina mus savo šerkšnu, šalčio gėlėmis, gražuolėmis snaigėmis.

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių  filiale eksponuojama Šilutės socialinių paslaugų centro Dienos socialinės globos paslaugos gavėjų darbų paroda ,,Žiemos simfonija“.  Šalia ramybe alsuojančio žiemos peizažo už lango bibliotekos sienas puošia eksponuojami darbai, kuriuose vaizduojami ryškūs, gyvybe trykštantys paukščiukai, apsnigę ir šerkšnu tviskantys medžiai. Lankytojų dėmesio sulaukia didelio kūrybingumo bei  kruopštumo  reikalaujanti žiemos dekoracija.

Metai tik prasidėjo, bet žiema mus džiugina visomis savo grožybėmis. Kūrybinių darbų autoriai stengėsi savo darbuose pavaizduoti įvairiausius žiemos atspalvius ir nuotaikas: ryto garsus, vakaro kvapus, nakties ramybę, švenčių džiaugsmą. Pasitelkę fantaziją jie kūrė gražią žiemos pasaką.

Paroda ,,Žiemos simfonijos“ ir dekoracija nepalieka abejingų. Ji žavi ne tik eksponatų gausa, bet ir technikų įvairove. Tai ne tik tapybos, dailiosios tekstilės, medžio kūriniai, bet ir originali įvairių technikų sintezė. Darbų įvairovė parodo užimtumo darbuotojų kūrybingumą, kantrybę, bei autorių galimybes.

Kviečiame  aplankyti  Šilutės socialinių paslaugų centro Dienos socialinės globos paslaugos gavėjų darbų parodą ,,Žiemos simfonija“, kuri Grabupių bibliotekoje eksponuojama nuo sausio 16 d. iki vasario 29 d.

 

Daiva Kaktienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Grabupių filialo bibliotekininkė

Grabupių bibliotekoje eksponuojama paroda „Žiemos simfonija“ Grabupių bibliotekoje eksponuojama paroda „Žiemos simfonija“ Grabupių bibliotekoje eksponuojama paroda „Žiemos simfonija“

Spausdinti
Facebook komentarai