Grabupių bibliotekos moterys džiaugiasi joms skirta diena

Tarptautinės moters dienos proga Grabupių bibliotekoje skambėjo eilės

Kovo 8-osios rytą į Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filialą rinkosi bibliotekos lankytojos paminėti Tarptautinę moters dieną. Dauguma šią dieną siejame su pagarba moterims, išskirtiniu dėmesiu joms. Norisi, kad visoms moterims ji taptų tikrai įsimintina. O ši diena tokia tikrai taps, jei be įvairių dovanų moterys gaus kvietimą pabūti drauge.

Renginio metu skaityti eilėraščiai apie moteris,  jų stiprybę bei gebėjimą savo rankomis kurti grožį. Dalyvės prisiminė  jaunystę ir aptarė dabartinus laikus. Kiekviena moteris prie arbatos puodelio pasidalijo įvairiais receptais, kuriais lepina savo šeimos narius. Išsakytos įvairios mintys  apie gyvenimą, kalbėta, kaip jam suteikti spalvų ir laimės.

Organizuojant šią popietę norėjosi daugiau dėmesio skirti pagyvenusioms, vienišoms moterims, kurioms taip trūksta jaukių akimirkų, bei priminti, kad nepamirštų skirti laiko sau ir savo pomėgiams. Arbata ir keptais obuoliais  kvepiantis rytas virto  gražiu moterų pasibuvimu kartu ir pavasariškų lūkesčių diena.

Pasibaigus renginiui dalyvės apžiūrėjo Grabupių bibliotekoje eksponuojamą Nijolės Marytės Šerniūtės (Filadelfija, JAV)  fotografijų parodą, kuri nepaliko abejingo nė vieno. Kviečiame ją aplankyti iki balandžio 1 dienos.

 

Daiva Kaktienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Grabupių filialo bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai