Piešinių paroda ,,Bibliotekininkė - mano darugė''.

Vaikų piešinių paroda „Bibliotekininkė – mano draugė“

Šiemet kovo 1-ąją minime dvi ypatingas šventines dienas – Užgavėnes ir Tarptautinę bibliotekininkų apkabinimo dieną.

Pirmąją pavasario dieną bibliotekininkes pradžiugino šmaikšti Kintų pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokinių ir ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo grupės ,,Boružiukai“ vaikų piešinių paroda ,,Bibliotekininkė – mano draugė“. Vaikų piešiniuose įžvelgėme savo darbo įvairiapusiškumą, bendravimo subtilybes su kiekvienu. Tai lyg atgalinis ryšys iš savo jauniausiųjų  skaitytojų.

Vis dar siaučiant virusui savo skaitytojų paprašėme apkabinimus atidėti, o komplimentus ir jausmus išlieti piešiniuose. Smagu, kad prie šios akcijos prisijungė gausus skaitytojų būrys. Jaučiame, kad mūsų profesija yra svarbi ir esame draugės kiekvienam skaitytojui.

 

Vitalija Mišinskaitė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Kintų filialo vyresn. bibliotekininkė

Piešinių paroda ,,Bibliotekininkė - mano darugė''. Piešinių paroda ,,Bibliotekininkė - mano darugė''. Piešinių paroda ,,Bibliotekininkė - mano darugė''. Piešinių paroda ,,Bibliotekininkė - mano darugė''. Piešinių paroda ,,Bibliotekininkė - mano darugė''. Piešinių paroda ,,Bibliotekininkė - mano darugė''. Piešinių paroda ,,Bibliotekininkė - mano darugė''. Piešinių paroda ,,Bibliotekininkė - mano darugė''. Piešinių paroda ,,Bibliotekininkė - mano darugė''. Piešinių paroda ,,Bibliotekininkė - mano darugė''. Piešinių paroda ,,Bibliotekininkė - mano darugė''.

Spausdinti
Facebook komentarai