Kintų pagrindinės mokyklos 4 klasės mokiniai ir mok. I. Šerkienė.

Literatūros parodos pristatymo metu mokiniai aptarė rašytojo Vytauto V. Landsbergio kūrybą

Gegužės 25 dieną poetas, publicistas, teatro ir kino režisierius, vaikų rašytojas Vytautas V. Landsbergis švenčia 60-ąjį gimtadienį. Šia proga Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale visą gegužės mėnesį eksponuojama literatūros paroda ,,Realybė yra realybė. Yra trūkumų ir yra privalumų“ (iš ciklo „Rašytojų sukaktys“).

Kintų pagrindinės mokyklos 4 klasės mokiniai su mok. Irena Šerkiene buvo pakviesti apžiūrėti parodą, sužinoti įdomiausius Vytauto V. Landsbergio biografijos faktus. Mokiniai klausė ištrauką iš vaikų radijo teatro aktorių skaitomos Vytauto V. Landsbergio pasakos ,,Arklio Dominyko meilė“. Išklausę kūrinio ištrauką mokiniai aptarė pagrindinius veikėjus ir siužetą, o vaikinai „pasimokė“ iš Arklio Dominyko sakyti komplimentus.

Mokiniams vyko jau tradicinė garsinio skaitymo pamoka bibliotekoje. Šį kartą visi skaitė aptartojo rašytojo knygos ,,Arklio Dominyko meilė“ tęsinį. Įkvėpti vaikų radijo aktorių skaitymo, jie stengėsi skaityti aiškiai, garsiai, neskubėdami, perteikdami kiekvieną mintį. Susidomėję autoriaus literatūrine kūryba mokiniai išsirinko jo knygų, kurias skaitys namuose.

 

Vitalija Mišinskaitė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Kintų filialo vyresn. bibliotekininkė

Vytauto V. Lansbergio literatūrinės parodos pristatymas. Garsiniai skaitymai bibliotekoje. Kintų pagrindinės mokyklos 4 klasės mokiniai ir mok. I. Šerkienė.

Spausdinti
Facebook komentarai