Kintų mokyklos bendruomenė paminėjo kovo 11-ąją

Kintų mokyklos bendruomenė paminėjo kovo 11-ąją

Kovo 10 dieną Kintų daugiafunkciame centre šurmuliavo Kintų pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai bei darželio grupių „Zuikučiai“, „Saulutės“ ir „Boružiukai“ auklėtiniai su mokytojomis. Čia vyko renginys, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Kovo 11-oji yra viena iš svarbiausių švenčių Lietuvai. Šią dieną sutikdami džiaugiamės, kad niekas netrukdo kalbėti, rašyti, skaityti ir dainuoti lietuviškai. Visi didžiuojamės, kad gyvename  laisvoje šalyje.

Renginį vedė Kintų pagrindinės mokyklos ketvirtos klasės mokinės Saulė, Ingrida, Urtė ir teatro mokytoja Vilija Ašmonaitė. Pradžioje sugiedotas valstybės himnas. „Boružiukų“ grupės auklėtiniai  Viltė ir Jonas deklamavo eilėraščius apie savo šalį. Visos darželio grupės paruošė šokių ir dainų programas, skirtas  šiai progai. Dėkojame grupių mokytojams ir mokytojų padėjėjoms bei meninio ugdymo mokytojams Valdui Neimantui, Laimai Bušininkienei ir Simonai Venckienei. Buvo nuostabu ir malonu klausytis 1–4 klasių mokinių choro atliekamų dainų „Dainuoju Lietuvai“ ir „Tėviškės šalis“ (muzikos mokyt. Laima Bušininkienė).

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga moksleivius pasveikino šokių kolektyvo „Deima“ 5–10 klasių merginos ir vaikinas, sušokę „Ciceliukę Marceliukę“ ir „Malūnėlį“, ir  1–4 klasių merginos, džiuginusios šokiais „Blezdingėlė“  ir „Tu Lietuva, tu mana“ (vad. Simona Venckienė).

Pasibaigus koncertinei renginio daliai Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo vyresnioji bibliotekininkė kvietė 1–4 klasių mokinius dalyvauti interaktyvioje viktorinoje „Ką žinau apie savo gimtą kraštą?“. Viktorinos tikslas: paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, skatinti mokinių domėjimąsi savo gimtuoju kraštu, patriotiškumą, tarpusavio bendradarbiavimą, ugdyti gebėjimą dirbti ir mokytis komandoje.

Komandas sudarė skirtingų klasių mokiniai. Stengtasi laikytis vienodų proporcijų, atsižvelgiant į dalyvaujančių viktorinoje dalyvių skaičių pagal amžių. Visi moksleiviai susiskirstė į septynias komandas: „Lietuvaičiai“, „Švyturys“, „Išminčiai“, „Laisvė“, „Draugystė“, „Smalsučiai“, „Drąsučiai“.  Kiekvienai komandai vadovavo pačių išsirinktas kapitonas. Viktorinos dalyviai sprendė interaktyvios viktorinos klausimus naudodamiesi „Kahoot“ programa.

Viktorinos dalyvius užplūdo geros nuotaikos ir emocijų pliūpsnis. Kiek džiaugsmo atsakius teisingai. Koks nustebimas ekrane pamačius vietas, kur jie lankėsi, ar net save patį. Žaidėjai pasitikrino, įtvirtino žinias, sužinojo ir naujų dalykų apie savo gimtąjį Kintų kraštą. Pirmąją vietą, surinkusi daugiausia taškų, pelnė komanda „Laisvė“. Antroji vieta atiteko komandai „Smalsučiai“, trečioji – komandai „Draugystė“.  Tą dieną nebuvo pralaimėjusios komandos, nes visi išvyko su šypsena veiduose, diplomais ir simboliniais prizais. Džiaugiamės galėdami skatinti mokinių patriotiškumą!

Vitalija Vyšniauskienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Kintų filialo vyresn. bibliotekininkė

Kintų mokyklos bendruomenė paminėjo kovo 11-ąją Kintų mokyklos bendruomenė paminėjo kovo 11-ąją Kintų mokyklos bendruomenė paminėjo kovo 11-ąją Kintų mokyklos bendruomenė paminėjo kovo 11-ąją Kintų mokyklos bendruomenė paminėjo kovo 11-ąją Kintų mokyklos bendruomenė paminėjo kovo 11-ąją Kintų mokyklos bendruomenė paminėjo kovo 11-ąją Kintų mokyklos bendruomenė paminėjo kovo 11-ąją Kintų mokyklos bendruomenė paminėjo kovo 11-ąją Kintų mokyklos bendruomenė paminėjo kovo 11-ąją Kintų mokyklos bendruomenė paminėjo kovo 11-ąją

Spausdinti
Facebook komentarai