organizatoriai pasistengė viktorinos eigoje įterpti žaidimų, smagių rungčių, šokių, kad vaikai nejaustų įtampos ir smagiai praleistų laiką

Šių metų „Super klasė“ – Pamario progimnazijos ketvirtokai

Atrodo, jog visai neseniai, pasipuošę ir su gėlėmis, lydimi mamytės ir tėvelio, jie ėjo į pirmą klasę. Lyg akimirka prabėgo keturi pradinių klasių mokslo metai. Šiandien, sukaupę nemenką žinių bagažą, su šypsena ir drąsa Šilutės mokyklų pradinukai pasiruošę keliauti į naują gyvenimo etapą – penktą klasę.

Mokytojai savo mokiniams paskutines dienas pradinėje mokykloje stengiasi padaryti nepamirštamas, sukurti kuo daugiau gražių akimirkų ir prisiminimų. Ruošiant įsimintiną mokslo metų pabaigą prisideda ir Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka, kuri kasmet organizuoja jau tradicija tampantį renginį – žinių turnyrą „Super klasė“ ir kviečia dalyvauti drąsiausias Šilutės miesto mokyklų ketvirtokų klases, atstovaujauti savo mokyklas žaidynėse.

Šiais metais renginyje Šilutės Pamario progimnaziją atstovavo 4 C klasė su mokytoja Laima Akucevičiene, M. Jankaus pagrindinės mokyklą – 4 B klasė su mokytoja Sonata Sabaitiene, Šilutės Žibų pradinę mokyklą – 4 A klasė su mokytoja Rita Kriščiūniene.

Turnyro klausimai buvo išties nelengvi, reikalavo žinių ir greitos reakcijos, komandinio darbo, todėl organizatoriai pasistengė viktorinos eigoje įterpti žaidimų, smagių rungčių, šokių, kad vaikai nejaustų įtampos ir smagiai praleistų laiką.

Organizatorius nustebino mažas surinktų balų skirtumas tarp dalyvių. Suskaičiavus taškus paskelbta Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos rengtų tarpmokyklinių žaidynių „Super klasė 2023“ laimėtoja – Šilutės Pamario progimnazijos 4 C klasė su mokytoja Laima Akucevičiene. Nugalėtojams įteiktas diplomas ir pagrindinis prizas. Saldžiais paguodos prizais apdovanotos ir kitos žaidynėse dalyvavusios komandos.

Kitais metais Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka ketina praplėsti žinių turnyro „Super klasė“ dalyvių ratą ir pakviesti rajono pradinių klasių moksleivius atstovauti savo mokyklas. Dėkojame šių metų dalyviams už drąsą atstovaujant savo mokyklą, o būsimiems ketvirtokams linkime kaupti žinias ir kitąmet išdrįsti priimti bibliotekos iššūkį.

 

Kristina Kelmelienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Vaikų aptarnavimo skyriaus vyr. bibliotekininkė

organizatoriai pasistengė viktorinos eigoje įterpti žaidimų, smagių rungčių, šokių, kad vaikai nejaustų įtampos ir smagiai praleistų laiką organizatoriai pasistengė viktorinos eigoje įterpti žaidimų, smagių rungčių, šokių, kad vaikai nejaustų įtampos ir smagiai praleistų laiką organizatoriai pasistengė viktorinos eigoje įterpti žaidimų, smagių rungčių, šokių, kad vaikai nejaustų įtampos ir smagiai praleistų laiką organizatoriai pasistengė viktorinos eigoje įterpti žaidimų, smagių rungčių, šokių, kad vaikai nejaustų įtampos ir smagiai praleistų laiką organizatoriai pasistengė viktorinos eigoje įterpti žaidimų, smagių rungčių, šokių, kad vaikai nejaustų įtampos ir smagiai praleistų laiką organizatoriai pasistengė viktorinos eigoje įterpti žaidimų, smagių rungčių, šokių, kad vaikai nejaustų įtampos ir smagiai praleistų laiką organizatoriai pasistengė viktorinos eigoje įterpti žaidimų, smagių rungčių, šokių, kad vaikai nejaustų įtampos ir smagiai praleistų laiką organizatoriai pasistengė viktorinos eigoje įterpti žaidimų, smagių rungčių, šokių, kad vaikai nejaustų įtampos ir smagiai praleistų laiką organizatoriai pasistengė viktorinos eigoje įterpti žaidimų, smagių rungčių, šokių, kad vaikai nejaustų įtampos ir smagiai praleistų laiką organizatoriai pasistengė viktorinos eigoje įterpti žaidimų, smagių rungčių, šokių, kad vaikai nejaustų įtampos ir smagiai praleistų laiką organizatoriai pasistengė viktorinos eigoje įterpti žaidimų, smagių rungčių, šokių, kad vaikai nejaustų įtampos ir smagiai praleistų laiką organizatoriai pasistengė viktorinos eigoje įterpti žaidimų, smagių rungčių, šokių, kad vaikai nejaustų įtampos ir smagiai praleistų laiką organizatoriai pasistengė viktorinos eigoje įterpti žaidimų, smagių rungčių, šokių, kad vaikai nejaustų įtampos ir smagiai praleistų laiką organizatoriai pasistengė viktorinos eigoje įterpti žaidimų, smagių rungčių, šokių, kad vaikai nejaustų įtampos ir smagiai praleistų laiką organizatoriai pasistengė viktorinos eigoje įterpti žaidimų, smagių rungčių, šokių, kad vaikai nejaustų įtampos ir smagiai praleistų laiką organizatoriai pasistengė viktorinos eigoje įterpti žaidimų, smagių rungčių, šokių, kad vaikai nejaustų įtampos ir smagiai praleistų laiką organizatoriai pasistengė viktorinos eigoje įterpti žaidimų, smagių rungčių, šokių, kad vaikai nejaustų įtampos ir smagiai praleistų laiką

Spausdinti
Facebook komentarai