Skaitytojų supakuotos dovanos

Kalėdinis pavakarys Pašyšių bibliotekoje

Priešventinį laikotarpį Pašyšių bibliotekos lankytojai pradėjo edukaciniu padėkos pavakariu „Sutikim Kalėdas kartu…“. Tykų ir žiemišką gruodžio 15 d. vakarą Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Pašyšių filialo bibliotekininkė pakvietė bibliotekos rėmėjus, ištikimiausius skaitytojus ir visus knygą mylinčius pašyšiečius į Kalėdinį padėkos vakarą. Pašyšių bibliotekoje jau tapo tradicija pabūti kartu, prisiminti praėjusių metų darbus, padėkoti ištikimiausiems bibliotekos rėmėjams. Kasmet visi bibliotekos lankytojai dovanoję knygas bibliotekai yra apdovanojami padėkos angeliukais. Šiais metais bibliotekos angeliukai saugos G. Baračauskienės, J. Kavaliauskienės, I. Bartkevičiūtės, V. ir L. Dumčių namų eglutes.

Po padėkos žodžių bibliotekininkė pakvietė visus renginio dalyvius sudalyvauti kalėdinėje viktorinoje „Kalėdų stebuklas“. „Kahoot“ programėlės pagalba viktorinos dalyviai varžėsi kas greičiau ir tiksliau atsakys į viktorinos klausimus. Žaisdami svečiai prisiminė Kalėdų papročius ir tradicijas, sužinojo įdomybių apie kitų šalių šventinį laikotarpį.

Pasibaigus viktorinai ir apdovanojus nugalėtojus, bibliotekininkė supažindino su dovanų pakavimo tendencijomis ir būdais, pademonstravo kaip pakavimo popierių pasigaminti patiems, naudojant namuose esamus popieriaus likučius, parodė kaip pasigaminti kalėdinių dovanų korteles. Visi renginio dalyviai galėjo patys pasigaminti popierių ir susipakuoti savo atsineštas dovanėles.

Pabaigus visus dovanų pakavimo ir dekoravimo darbus, visos renginio dalyvės susipažino su Linos Balčiauskienės (Gardamo sen.) tapybos darbų paroda „Sonetai moteriai“, kuri bibliotekoje eksponuojama visą gruodžio mėnesį. Prie arbatos puodelio moterys šnekučiavosi apie laukiamus kalėdinius rūpesčius, dalijosi savo kūčių patiekalų receptais ir prisiminė kaip gražiausias šventes švęsdavo vaikystėje. Išeidamos namo, kiekviena bibliotekos stende paliko Kalėdinius palinkėjimus bibliotekos lankytojams.

Danutė Adomavičienė
Šilutės rajono F. Bajoraičio viešoji biblioteka
Pašyšių filialo vyr. bibliotekininkė

Dovanu pakavimo edukacija bibliotekoje Dovanų pakavimo edukacijos akimirkos Kalėdinė viktorina bibliotekoje Pašyšiečių linkėjimai Pašyšių bibliotekos padėkos angeliukas Viktorinos akimirkos

Spausdinti
Facebook komentarai