Vox libri kolektyvas su Kalėdų seneliu

Tegyvuoja gėris ir Kalėdos!

Gruodžio 18 dieną Laučių bendruomenėje vyko vaikų Kalėdinė eglutė ir advento vakaras, kurį surengti padėjo Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Laučių filialas. Šventėje dalyvavo Šilutės rajono savivaldybės tarybos narys Tomas Budrikis, Žemaičių Naumiesčio Šv. arkangelo Mykolo parapijos klebonas Stanislovas Anužis. Jie palinkėjo gražių, jaukių ateinančių švenčių, prasmingų Naujųjų metų.
Šventei prasidėjus, ją sujaukė įbėgęs Grinčas, kuris norėjo pavogti šventę ir vaikų dovanėles. Tuomet vaikai pradėjo ieškoti Kalėdų senelio, nes suprato, kad jei ne jis, Grinčas tikrai pasirūpins, kad vaikai liktų be dovanėlių. Vakaro vedėja sudrausmino Grinčą ir paprašė trupučio ramybės bei kantrybės. Netrukus salėje pasigirdo gražus gitaros skambesys ir viena už kitą gražesnės dainos, kurias atliko bardas Adas Nausėda. Pasiklausę puikios muzikos, Kalėdų senelis su Grinču išdalino vaikučiams dovanėles. Vėliau į salę įžengė gražus moterų ansamblis „Vox libri“, kurios taip pat dovanojo labai gražias dainas ir giesmes. Programos pabaigoje Grinčas kalėdines dovanėles įteikė ir senjorams.
Vakaro pabaigoje visi svečiai ir bendruomenės nariai buvo pakviesti prie vaišių stalo. Laikas prabėgo greitai. Širdyje liko šiluma, ramybė ir šventinė nuotaika.

Sonata Dauskartė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Laučių filialo bibliotekininkė

Adas Nausėda Ateina Kalėdų senelis Grinčas Kalėdų senelis dovanoja dovanėles Kalėdų senelis Šventės dalyviai Vox libri kolektyvas

Spausdinti
Facebook komentarai