Robotikos čempionatas Saugų moksleiviams

Robotikos čempionatas Saugų moksleiviams

Birželio 6 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos. Saugų filiale vyko robotikos čempionatas, kurį vedė Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos vyresnysis bibliotekininkas Ovidijus Normantas. Jame dalyvavo Saugų J. Mikšo pagrindinės mokyklos 7 klasės mokiniai.

Robotikos užsiėmimų tikslas – supažindinti vaikus su technologijomis, lavinti loginį mąstymą, komandinį darbą, skatinti kūrybiškumą, turtinti laisvalaikį. Vaikai su nekantrumu laukė kada galės pradėti konstruoti robotus. Pirmiausia vaikams buvo pristatomos priemonės robotams konstruoti bei čempionato eiga. Susiskirstę į šešias komandas moksleiviai pradėjo konstruoti robotus. Padedant Ovidijui, sukonstravę savąjį robotą vaikai turėjo jį suprogramuoti. Vaikams labai patiko ne tik konstruoti, dirbti komandoje, sužinoti programavimo paslapčių, bet ir varžytis tarpusavyje. Planšečių pagalba, valdydami savo sukurtus robotus, jie lenktyniavo bei rungėsi galingiausio roboto rungtyje. Valanda prabėgo ir linksmai, ir naudingai. Vaikų emocijos liejosi per kraštus. Visiems dalyvavusiems Ovidijus įteikė po saldžią dovanėlę.

Robotikos užsiėmimai ir čempionatai kaskart susilaukia didžiulio jaunimo dėmesio, tad ir šįkart visi vienbalsiai pritarė, kad labai lauks kitų robotikos užsiėmimų.

Primename, kad F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose vykdoma LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos bei Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojama iniciatyva „Atverk duris vasarai“, todėl visą vasarą kviečiame vaikus dalyvauti bibliotekos organizuojamose užsiėmimuose bei pramogose.

 

Bibliotekininkės Regina Juškienė, Rasa Strumylienė
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Saugų filialas

Robotikos čempionatas Saugų moksleiviams Robotikos čempionatas Saugų moksleiviams Robotikos čempionatas Saugų moksleiviams

Spausdinti
Facebook komentarai