Literatūros vidudienis „Apsilankyk magiškoje knygų karalystėje“

Literatūros vidudienis „Apsilankyk magiškoje knygų karalystėje“

Rugsėjo 28 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Gardamo filiale svečiavosi Žemaičių Naumiesčio gimnazijos Gardamo progimnazijos pirmaklasiai, juos atlydėjo mokytoja Virginija Lidžiuvienė.

Ypatingas šių metų ruduo – švelnus lyg aksomas,  dalijantis savo šilumą,  dosniai žarstantis saulės spindulius ir, žinoma, stebuklingas. O kur stebuklai, ten ir magija.

Tą dieną susirinkę pirmokai pirmą kartą lankydamiesi bibliotekoje galėjo pasirinkti knygų ir parsinešti į namus skaityti. Juk knygų pasaulis didžiulis, neaprėpiamas ir platus.

Popietės pradžioje pirmokai apžiūrėjo bibliotekoje esančias knygas. Bibliotekininkė  parodė jų amžiaus grupei skirtas knygutes, kurias jie galės rinktis ir skaityti. Ji papasakojo, kaip reikia elgtis su knygomis – saugoti, nedraskyti ir nemėtyti. Kaip ir kiekvienoje knygų karalystėje, taip ir šioje vyksta magiški stebuklai. Bibliotekoje besilankantys nykštukai paliko dovanėlių ir priesaiką, kurią mokiniai turėjo pakartoti ir pasirašyti.

Nepastebimai greitai prabėgo laikas. Vaikai išsirinko jiems patikusias knygas  ir nuo šios dienos bibliotekoje bus jau  ne tik svečiais, bet nuolatiniais lankytojais, o knygelės padės apsilankyti magiškose literatūros kūrinių karalystėse.

Virginija Langienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Gardamo filialo bibliotekininkė

Literatūros vidudienis  „Apsilankyk magiškoje knygų karalystėje“ Literatūros vidudienis  „Apsilankyk magiškoje knygų karalystėje“ Literatūros vidudienis  „Apsilankyk magiškoje knygų karalystėje“

Spausdinti
Facebook komentarai