Kūrybos darbų parodos ,,Per meną į sielą“ atidarymas

Kūrybos darbų parodos ,,Per meną į sielą“ atidarymas

Saulėtą kovo 6-osios popietę į Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Degučių filialą  rinkosi meno mėgėjai, kurie buvo pakviesti į šilutiškės Vilijos Brazdeikienės kūrybinės grupės darbų parodos „Per meną į sielą“ atidarymą. Vilija atvyko su nemaža grupe savo kolegų ir pristatė šių darbų autorius.

Viktoras papasakojo apie visą kūrybos procesą. Kurdamas paveikslus jis panaudoja įvairių medžių šakeles, spalvotą smėlį, gintarą. Kiek kruopštumo, kantrybės į juos sudėta. Reda pamilo pieštuką, o didžiausias pomėgis – piešti veidus. Pirmuosius tapybos darbus pristatė Galina, o nuostabias įvairiaspalves megztas riešines – Irena.

Vilija irgi pristatė savo kūrybą. Autorė ne tik tapo ant drobės, bet ir kuria įvairius papuošalus, kurios pristatė renginio metu. Susirinkusieji galėjo pasigrožėti ne tik rankų darbo aksesuarais, megztomis riešinėmis, bet ir dekoruotomis dovanų dėžutėmis.

Pomėgį kurti dauguma atrado lankydamiesi žmonių su sielos negalia klube ,,Sielos paguoda“.

 

Elena Dragūnienė,
 Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Degučių  filialo bibliotekininkė

Kūrybos darbų parodos ,,Per meną į sielą“ atidarymas Kūrybos darbų parodos ,,Per meną į sielą“ atidarymas Kūrybos darbų parodos ,,Per meną į sielą“ atidarymas

Spausdinti
Facebook komentarai