Žemaičių Naumiesčio gimnazijos Gardamo progimnazijos ikimokyklinukai

Literatūros popietė „Apsilankyk magiškoje knygų karalystėje“

Birželio 23 dieną Žemaičių Naumiesčio gimnazijos Gardamo skyriaus ikimokyklinukai vėl rinkosi miestelio parkelyje, kur vyko Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Gardamo filialo organizuota literatūros popietė „Apsilankyk magiškoje knygų karalystėje“. Juos atlydėjo ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vitalija Mockuvienė ir jos padėjėja Regina Grublienė.

Vasara įsibėgėja su savo spalvomis, skoniais ir kvapais. Žiūrėk, atsikėlęs ryte pamatai prasiskleidusį gėlės žiedą, o nubėgus į daržo lysvę jau džiugina prinokusios braškės.

Šį kartą susirikusieji ikimokyklinukai klausėsi gardamiškės Laimos Butkutės pasakojamų vasariškų istorijų. Knygą apie raganaitę Žozefiną skaitydavo savo dukrai. Mažieji klausėsi kokie nepaprasti nuotykiai jai nutikdavo, kokios sudėtingos situacijos raganaitę lydėdavo. Jai visuomet padėdavo stebuklingas žodis – abrakadabra. Renginio vedėja pavaišino visus vasaros gėrybėmis – žemuogėmis suvertomis ant smilgos ir žirniais. Po to mažieji piešė kreidelėmis vasarą.

Renginio pabaigoje, susirinkusieji padėkojo Laimai Butkutei už puikiai praleistą laiką. Skaitytojai lauks naujų susitikimų, o skaitomos knygelės prieš miegą teiks malonumą.

Virginija Langienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Gardamo filialo bibliotekininkė

Prinokusios žemuogės Renginio vedėja Laima Butkutė ir Žemaičių Naumiesčio gimnazijos Gardamo progimnazijos ikimokyklinukai Žemaičių Naumiesčio gimnazijos gardamo progimnazijos ikimokyklinukų piešiniai

Spausdinti
Facebook komentarai