3 klasės mokiniai su savo kurtomis knygutėmis ir išsirinktomis knygutėmis.

Mokiniai lankėsi Kintų bibliotekoje ir dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose

Kintų pagrindinės mokyklos moksleiviams Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale rugsėjo mėnesį surengta įvairių edukacinių veiklų.

Rugsėjo 10 dieną čia apsilankė 5 klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja Asta Neimantiene. Jie sužinojo, kokia tvarka įvairios knygos sudėliotos bibliotekos lentynose, į ką reikia atkreipti dėmesį ieškant pageidaujamo leidinio.  Mokiniai atlikdami užduotį ,,Rask ir atrask“ pasitikrino ir praktiškai įtvirtino įgytas žinias. Kiekvienas labai greitai rado savo kortelėje nurodytą knygą, ja pasidžiaugė, paskaitė. Pasibaigus pamokoms mokiniai grįžo į biblioteką ir patys entuziastingai lentynose ieškojo jiems aktualių bei įdomių knygų.

Kintų bibliotekoje rugsėjo 15 dieną svečiavosi 1 klasės mokiniai kartu su pradinio ugdymo mokytoja metodininke Vida Viršiliene. Pirmokėliai susipažino su bibliotekininkėmis, sužinojo bibliotekos taisykles. Pristatytos jiems skirtos  veiklos. Mokiniams iškilmingai įteikti skaitytojo pažymėjimai. Aktyvūs bei smalsūs pirmokai pažadėjo saugoti, skaityti knygeles, kiekvieną savaitę su mokytoja bent kartą užsukti į biblioteką. Tą pačią dieną Kintų filiale apsilankė 3 klasės mokiniai kartu su pradinio ugdymo mokytoja metodininke Ilona Papieviene. Trečiokai su mokytoja ir bibliotekininkėmis žaidė susipažinimo žaidimą. Kiekvienas mokinys prisistatydamas turėjo paminėti gyvūną ar augalą, kurio pavadinimo pirmoji raidė yra tokia pat, kaip ir jo vardo, ir kuris yra panašiausias į jį patį. Kol vieni rinkosi knygas, kurias skaitys namuose, kiti rašė, iliustravo ir rišo knygas. Trečiokai džiaugėsi savo rankų darbu ir nutarė ne tik išsirinktas knygas, bet ir pagamintąsias neštis namo, kad galėtų jomis pasidžiaugti su šeima.

Rugsėjo 15 ir 17 dienomis 6, 7 klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja metodininke Nijole Sodoniene Kintų bibliotekoje aptarė, kas yra knygos autorius, sudarytojas, iliustruotojas bei kuo skiriasi grožinė literatūra nuo dalykinės ir dar daugybę smulkmenų, padedančių surasti, išsirinkti knygą. Mokiniai sužinojo, kokia tvarka įvairios knygos sudėliotos bibliotekos lentynose, į ką reikia atkreipti dėmesį ieškant pageidaujamo leidinio. Atlikdami užduotį ,,Rask ir atrask“ jie pasitikrino ir praktiškai įtvirtino įgytas žinias. Kiekvienas mokinys pristatė savąją pasirinktą knygą.

Vitalija Mišinskaitė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Kintų filialo bibliotekininkė

Pirmokėliai skaito. Pirmokai-skaitytojai. 7 klasės mokiniai su mokytoja Nijole Sodoniene atlieka užduotį ,,Rask ir atrask''. 7 klasės mokiniai su mokytoja Nijole Sodoniene atlieka užduotį ,,Rask ir atrask''. (2) 7 klasės mokiniai atlieka užduotį ,,Rask ir atrask''. 7 klasės mokiniai atlieka užduotį ,,Rask ir atrask''. (2) 6 klasės mokiniai atlieka užduotį ,,Rask ir atrask''. (4) 6 klasės mokiniai atlieka užduotį ,,Rask ir atrask''. (2) 3 klasės mokiniai rašo, ilsiustruoja savo mažas knygeles. 3 klasės mokiniai ir mokytoja Ilona Papievienė. 1 klasės mokiniai su mokytoja Vida Viršiliene.

Spausdinti
Facebook komentarai