Vaikai prie papuoštos eglutės

Edukacinis rytmetis „Nušviesk man kelią, advento žvaigždele“

Kalėdos – neabejotinai viena mėgstamiausių ir labiausiai laukiamų vaikų švenčių. Ar patys pamenate, kaip atrodė šventės vaikystėje? Juk tie šilti Kalėdų prisiminimai amžinai bus saugomi atmintyje ir širdyje. Svarbiausia, būti kartu, laukti kartu ir jausti dėkingumą. Ir visai nesvarbu, kiek Jums metų. Kalėdų stebuklai prasideda tada, kai pradedate jais tikėti. O patikėjus tereikia pamatyti, išgyventi ir niekada nepamiršti. Šv. Kalėdos yra svarbiausia metų šventė. Tai tikra vaikų šventė, kai supa daug paslapties, grožio, džiaugsmo, dovanų, dėmesio vienas kitam. Tai pats svarbiausias virsmas metuose. Baigiasi metai, grįžta saulė. Šios šventės laukimas toks pat svarbus,  kaip ir pati šventė. Tai tikrai nuostabus laikas, skirtas ne liūdesiui, bet įvairiems geriems darbams, kai lieka laiko prasmingai bendrauti, apmąstyti gyvenimą, kurti ateities planus.

Gruodžio 8 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Saugų filiale vyko edukacinis rytmetis „Nušviesk man kelią, advento žvaigždele“, dalyvaujant Saugų J. Mikšo pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės ,,Smalsučiai“ vaikams ir mokytojai Irenai Rimkuvienei. Bibliotekininkės vaikus supažindino su advento reikšme, svarbiausiomis Kalėdų laukimo tradicijomis. Jie uždegė antrąją advento žvakelę ir ėmė puošti eglutę, kuri sužibo baltomis švieselėmis.

Susėdus prie įžiebtos eglutės kalbėtasi apie šiuos metus: kokie jie buvo, kiek smagių nuotykių ir nusivylimų patirta, kokių dovanų tikimasi iš Kalėdų Senelio.

Vaikai į savo grupę sugrįžo ne tuščiomis, nes kiekvienas jų gavo po saldžią dovanėlę.

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Saugų filialo
bibliotekininkės Rasa Strumylienė, Regina Juškienė

Eglutės puošimas bibliotekoje

Spausdinti
Facebook komentarai