Akimirka iš vainikų pynimo dirbtuvių11203_172519

Kūrybinėse dirbtuvėlėse moterys mokėsi pinti advento vainikus ir lieti žvakes

Artėjant gražiausioms metų šventėms, du penktadienius  iš eilės, gruodžio 3 ir 10 dienomis, Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Žemaičių Naumiesčio filiale vyko kūrybinės dirbtuvėlės, kurių metu dalyviai pynė vainikus, liejo žvakes, vaišinosi arbata su imbieriniais sausainiais.

Pinti advento vainikus mokė ir dalijosi patarimais gėlininkė, floristė Emilija Paičiutė, kuri parūpino tam reikalingų medžiagų. Dalyviai vainikus pynė ir puošė iš to, ką dovanojo gamta. Pirmo užsiėmimo rezultatas – kankorėžiais ir žolynais kvepiantys advento vainikėliai.

Žvakių gamyba – atpalaiduojantis užsiėmimas. Jei iki šiol atrodė, kad pasigaminti žvakę yra sudėtingas darbas, tai susirinkusios moterys įrodė, kad tikrai taip nėra. Jos gaminosi stalo puošmeną sau, originalią dovaną artimiesiems. Žvakių gamybai naudotas bičių ir sojų vaškas, senos žvakės, įvairios lieti žvakėms tinkančios formos. Susirinkusios tarpusavyje moterys dalijosi draugiškais patarimais, medžiagomis, gera nuotaika. Kūrybiniai užsiėmimai suteikė daug gerų emocijų.

Nijolė Rimkienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Žemaičių Naumiesčio filialo bibliotekininkė

Vainikai jau nupinti Žvakės jau pagamintos Žvakių dirbtuvės Žvakių dirbtuvių rezultatas

Spausdinti
Facebook komentarai