oranžiniu kamuoliu

Aktyvus rytas su oranžiniu kamuoliu

Rugsėjo 15 dieną Vainuto gimnazijos 6 klasės mokiniai, lydimi fizinio lavinimo mokytojo Algimanto Burzdžiaus, atvyko į Senųjų kaimo tradicijų kultūros centro ir Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vainuto filialo organizuotą renginį  „Aktyvus rytas su oranžiniu kamuoliu“, skirtą Lietuvos Respublikos Seimo paskelbtiems Krepšinio 100-mečio metams.

Vainuto seniūnas Vitalijus Mockus išsamiai papasakojo apie krepšinį, kada jis pradėtas žaisti pasaulyje, kada ir kas davė pradžią šiam žaidimui Lietuvoje. Mokiniai sužinojo apie pirmuosius šalies krepšininkus, vedusius į pasaulinį pripažinimą ir pergales. Šeštokai buvo pakviesti apžiūrėti Vainuto filialo bibliotekininkės parengtos literatūros parodos „Krepšininkai, išgarsinę Lietuvą“. Jiems reikėjo  atsakyti į klausimą, kurie garsūs šalies krepšininkai parodoje nepaminėti. Pasakiusieji krepšininkų pavardes apdovanoti simboliniais prizais.

Aktyviam rytui įsibėgėjus Vainuto gimnazijos šeštokai dalyvavo Senųjų kaimo tradicijų kultūros centro kultūrinės veiklos vadybininkės Simonos Jucienės parengtose estafetėse. O jų buvo įvairių ir labai smagių. Džiugu buvo matyti, kad mokiniai aktyviai ir energingai įsitraukė į rungtis. Žinoma, laimėjo draugystė.

Renginio pabaigoje Vainuto seniūnas V. Mockus padėkojo mokiniams už dalyvavimą renginyje.  Krepšinio kamuolį su savo parašu jis padovanojo fizinio lavinimo mokytojui, o Senųjų kaimo tradicijų kultūros centro ir Vainuto bibliotekos darbuotojos vaikams įteikė saldžią dovaną, kad šie atgautų jėgas.

 

Gintarė Bagdonienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Vainuto filialo vyresn. bibliotekininkė

oranžiniu kamuoliu oranžiniu kamuoliu oranžiniu kamuoliu oranžiniu kamuoliu oranžiniu kamuoliu oranžiniu kamuoliu oranžiniu kamuoliu oranžiniu kamuoliu

Spausdinti
Facebook komentarai