Edukacinė popietė su Šarlio Pero pasakomis

Edukacinė popietė su Šarlio Pero pasakomis

Nuotaikingos, juokingos ir net baisios pasakos iš neišsenkamo pasakų lobyno lydi daugelį vaikų nuo pat pirmųjų gyvenimo žingsnių.  Mėgstamiausios pasakos apie gudrųjį Batuotą katiną ir begalybė kitų praturtina vaikų vaizduotę, žadina smalsumą ir kūrybingumą. Vaikystėje girdėtos pasakos moko sąžiningumo, jautrumo, pagarbos greta esančiam, padeda  suprasti daugelį dalykų. Įsimintos malonios pasakų skaitymo akimirkos suaugusius skatina jas sekti savo vaikams. Ši  tradicija tęsiama ir Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Pašyšių filiale.

Edukacinė popietė su Šarlio Pero pasakomisPrisiminti senas geras pasakas, keliaujančias iš kartos į kartą, sausio 13 dieną jaunieji   skaitytojai turėjo galimybę dalyvaudami literatūros popietėje ,,Pasaulio pasakininkas“, skirtoje žymaus prancūzų pasakininko Šarlio Pero  395-osioms gimimo metinėms paminėti.

Bibliotekininkė vaikams pristatė Šarlio Pero pasakų pasaulį. Popietės metu dalyviai prisiminė jo pasakų personažus ir siužetus, atsakinėjo į viktorinos klausimus. Visi buvo labai aktyvūs ir nuoširdžiai stengėsi parodyti savo žinias, skaitė mažiau girdėtas pasakas ir kūrė jų iliustracijas. O popietės vinimi tapo piešimas ant pamesto Batuoto katino bato. Vaikų darbeliai eksponuojami  Pašyšių bibliotekos vaikų kampelyje.

Renginio pabaigoje padėkota už aktyvumą, o viktorinos dalyviams įteiktos dovanėlės.

 

Danutė Adomavičienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Pašyšių filialo bibliotekininkė

Edukacinė popietė su Šarlio Pero pasakomis Edukacinė popietė su Šarlio Pero pasakomis Edukacinė popietė su Šarlio Pero pasakomis

Spausdinti
Facebook komentarai