Nugalėtojų komanda - Smalsuoliai

Bibliotekoje vyko interaktyvaus žaidimo „Grindopolis 2.0“ komandinės varžytuvės

Gegužės 8 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje rinkosi Šilutės pirmosios gimnazijos 3c klasės mokiniai (mokyt. Daiva Jakienė). Čia jie susirungė interaktyvaus žaidimo „Grindopolis 2.0“ komandinėse varžytuvėse, skirtose paminėti Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-metį.

Varžytuvių pradžioje Informacijos skyriaus vyresnysis bibliotekininkas dalyviams pristatė žaidimo taisykles. Jam žaidimo metu talkino bibliotekos savanorės Iveta ir Kamilė.

Jaunimas pasiskirstęs į „Smalsuolių“ ir „Smurfiukų“ komandas, pasitardami vieni su kitais atsakinėjo į klausimus, susijusius su Mažosios Lietuvos etnografinio regiono sostine – Šilute, jos istorija, kultūra, žymiais žmonėmis, kulinariniu paveldu ir kt. Gimnazistams, be atsakinėjimų į klausimus, reikėjo sužaisti nesudėtingus interaktyvius žaidimus. Varžytuvių dalyviai pasitikrino turimas žinias apie Šilutės kraštą, kuriame gyvena, ir įgijo naujų.

Pasibaigus įdomioms ir jaunimą įtraukiančioms varžytuvėms pirmąją vietą laimėjo „Smalsuolių“ komanda. Jai įteiktas bibliotekos prizas – dovanų kuponas apsilankyti kavinėje. Antrą vietą užėmė „Smurfiukų“ komanda. Bibliotekininkai dėkoja jaunimui už apsilankymą ir dalyvavimą varžytuvėse.

Interaktyvaus žaidimo „Grindopolis 2.0“ komandinės varžytuvės vyko įgyvendinant F. Bajoraičio viešosios bibliotekos projektą „Biblioteka jaunimui: ateik, pažink, sužinok“ (projekto vadovė – Bibliotekininkystės ir kraštotyros skyriaus vyr. bibliotekininkė Dalia Bardauskienė), dalinai finansuotą Šilutės rajono savivaldybės.

Ovidijus Normantas,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Informacijos skyriaus vyresnysis bibliotekininkas

Komanda atsakinėja į klausimą Viešosios bibliotekos savanorės Garsinių skaitymų metu vaikai gaudė savo svajones Susirinkę dalyviai pradeda interaktyvų žaidimą Keliaujama žaidimo lenta

Spausdinti
Facebook komentarai