Bendra nuotrauka

Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos komanda Šilutėje pristatė edukacinį žaidimą ,,JOnas ir raJOnas”

Lapkričio 17 d. Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos komanda pristatė edukacinį žaidimą ,,JOnas ir raJOnas”, kuriame dalyvavo Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos 6a klasės mokiniai. Juos atlydėjo klasės vadovė Eglė Jatautaitė-Budrikienė.

Žaidimo, kurį sudaro net 300 klausimų apie 11 Klaipėdos rajono seniūnijų, tikslas – įspirti virtualų kamuolį į teisingą atsakymą virtualiuose futbolo vartuose. Pirminė šio stalo žaidimo versija sukurta kaip stalo žaidimas, tačiau išplėtotas į interaktyvų grindų žaidimą su futbolo elementais. Interaktyvus edukacinis žaidimas „JOnas ir raJOnas“ skirtas 7–16 metų vaikams ir jaunuoliams.

Atvykę į žaidimo pristatymą Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos moksleiviai žaidė interaktyvų futbolą ir atsakinėjo į įvairius klausimus apie Klaipėdos rajoną, Mažąją Lietuvą, literatūrą, istoriją, kultūros paveldo ir gamtos objektus, įvairias krašto tradicijas, kulinarinį paveldą. Vaikai žaidė komandose, rungtyniavo tarpusavyje.

Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos darbuotojai po įnirtingų žaidynių 6a klasei įteikė saldžių prizų, o Šilutės F. Bajoraičio viešajai bibliotekai padovanojo minėtą edukacinį stalo žaidimą.

Projektas „Interaktyvus edukacinis žaidimas „JOnas ir raJOnas” finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos ir Klaipėdos rajono savivaldybės.

Ovidijus Normantas,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Informacijos skyriaus vyresnysis bibliotekininkas

Prizų įteikimas Sekantis dalyvio eilė spirti Paskelbti nugalėtojai Interaktyvaus kamuolio spyris Merginos spiria į vartus Paskelbti laimėtojai Vaikinų 2 roaundas Merginos spiria kamuolį ir renkasi atsakymą Klausimas su atsakymų variantais Pirmasis spyris į vartus Pasiruošimas rungčiai Grindų žaidimas Jonas demonstruoja žaidimą Renginio dalyviai Jonas Gargždų bibliotekos darbuotojai

Spausdinti
Facebook komentarai