Pamokėlė „Puošiu namus ir laukiu jau Kalėdų“

Pamokėlė „Puošiu namus ir laukiu jau Kalėdų“

Jau už lango – žiema, pasidabinusi baltais apdarais. Netrukus Kalėdos – tamsiausiu metų laiku švenčiama šviesiausia šventė. Nuo neatmenamų laikų žmonės mėgo puošti savo aplinką, o ypač prieš šventes.

Gruodžio 6 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Gardamo filiale vyko pamokėlė „Puošiu namus ir laukiu jau Kalėdų “, kurią vedė Sonata Kurmienė. Ji yra aktyvi Gardamo bendruomenės narė, kūrybinga ir talentinga asmenybė.

Šį kartą pamokėlės dalyviai mokėsi pasidaryti šventines dekoracijas turint paprasčiausias priemones – popierių,  klijus ir žirkles. Jie atsinešė ne vieną dekoraciją, apžiūrėję vieningai nutarė, kad karpys snaigę.

Pradžioje Sonata parodė, kaip  reikia susilankstyti popierių, o jau sulanksčius – karpyti, iškarpius – klijuoti.  Reikia padaryti šešias būsimos snaigės dalis ir  visas dalis suklijavus matomas rezultatas – didžiulė puri šešiakampė snaigė. Neįtikėtina, kad tai pavyko. Pamokėlės dalyvės nusprendė, kad ir pačios  jau galės pamokyti artimuosius, kaip pasigaminti tokią šventinę dekoraciją.

Pamokėlės dalyvės padėkojo Sonatai Kurmienei  už įgytas žinias. Ne už kalnų jau Kalėdos, o namus jos galės puošti dekoracijomis iš popieriaus.

 

Virginija Langienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Gardamo filialo bibliotekininkė

Pamokėlė „Puošiu namus ir laukiu jau Kalėdų“ Pamokėlė „Puošiu namus ir laukiu jau Kalėdų“ Pamokėlė „Puošiu namus ir laukiu jau Kalėdų“ Pamokėlė „Puošiu namus ir laukiu jau Kalėdų“ Pamokėlė „Puošiu namus ir laukiu jau Kalėdų“

Spausdinti
Facebook komentarai