Kintų bibliotekoje pakvipo Kalėdomis

Kintų bibliotekoje pakvipo Kalėdomis

Koks nuostabus metų laikas yra žiema! Tai atsispindi ir Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale gruodžio mėnesį eksponuojamoje Kintų pagrindinės mokyklos antros klasės mokinių kūrybinių darbų parodoje „Žiemos grožis“.

Šiais metais Kintų biblioteka rengė vaikams ir jaunimui skirtą edukacijų ciklą „Aš kaip ir tu“, skirtą ugdyti jaunimo toleranciją. Gruodžio 13 dieną vyko viena iš šio ciklo edukacijų „Pakvipo Kalėdomis“, kurios metu  su moksleiviais kalbėtasi apie artėjančias gražiausias žiemos šventes. Šia proga gaminti atvirukai savo artimiesiems.

Gruodžio 14-osios rytą į biblioteką skubėjo Kintų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupės „Boružiukai“ mokiniai. Čia vyko užsiėmimas „Paskaityk man pasaką“. Vaikus pasitiko Nykštukė ir Senelė, pakvietusios juos pasiklausyti pasakaičių. Vėliau kartu su šiais personažais užsiėmimo dalyviai gamino kalėdinius atvirukus tėveliams. Džiugu, kad mokiniai patyrė daug gerų emocijų.

 

Nijolė Justienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios
bibliotekos Kintų filialo bibliotekininkė

Kintų bibliotekoje pakvipo Kalėdomis Kintų bibliotekoje pakvipo Kalėdomis Kintų bibliotekoje pakvipo Kalėdomis Kintų bibliotekoje pakvipo Kalėdomis Kintų bibliotekoje pakvipo Kalėdomis Kintų bibliotekoje pakvipo Kalėdomis Kintų bibliotekoje pakvipo Kalėdomis Kintų bibliotekoje pakvipo Kalėdomis Kintų bibliotekoje pakvipo Kalėdomis Kintų bibliotekoje pakvipo Kalėdomis

Spausdinti
Facebook komentarai