Pirmosios šalies ponios Dianos Nausėdienės susitikimas su Rusnės gyventojais

Pirmosios šalies ponios Dianos Nausėdienės susitikimas su Rusnės gyventojais

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė ir jų komanda gruodžio 20 dieną svečiavosi Šilutės krašte. LR Prezidentas dėl įtemptos darbotvarkės Šilutėje nespėjo atvykti į Rusnės salą, tačiau jos gyventojus aplankė pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė.

Šiltas susitikimas vyko Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Rusnės filiale. Seniūnė Dalia Drobnienė pasveikino pirmąją šalies ponią atvykus į Rusnės salą, pristatė susirinkusius bendruomenės narius, pasiūlė pasivaišinti rusniškių paruoštomis vaišėmis ir užkandžiaujant pabendrauti. Bendruomenės pirmininkas Saulius Bukantas papasakojo apie saloje vykstančias veiklas, pasidžiaugė pasiekimais, kėlė vietos gyventojams rūpimus bei supančios aplinkos gerovei aktualius klausimus bei drauge su kitais bendruomenės atstovais  siūlė sprendimo būdus. Ponia Diana sakė negalinti išspręsti rusniškių keliamų klausimų, bet juos išgirdo.

Vyko apsikeitimas dovanomis, apsikeista jautriais ir šiltais palinkėjimais. Pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė pasidžiaugė, kad Rusnė turi jaukią biblioteką, dėkojo, kad vaikams skiepijama meilė knygai, trumpai papasakojo, kad ji ir LR Prezidentas Gitanas Nausėda neįsivaizduoja savo gyvenimo be knygų.

Atsisveikinant garbinga viešnia panoro kiekvienam paspausti ranką. Šiltas prisilietimas ir akių kontaktas ilgai išliks rusniškių atmintyje.

Susitikimo laikas ištirpo kaip šių dienų sniegas, liko tik fotografijose sustabdytos akimirkos. Pirmoji šalies ponia su komanda išskubėjo į susitikimą su Šilutės bendruomene.

 

Rasa Stasiuvienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Rusnės filialo bibliotekininkė

Pirmosios šalies ponios Dianos Nausėdienės susitikimas su Rusnės gyventojais Pirmosios šalies ponios Dianos Nausėdienės susitikimas su Rusnės gyventojais Pirmosios šalies ponios Dianos Nausėdienės susitikimas su Rusnės gyventojais Pirmosios šalies ponios Dianos Nausėdienės susitikimas su Rusnės gyventojais Pirmosios šalies ponios Dianos Nausėdienės susitikimas su Rusnės gyventojais Pirmosios šalies ponios Dianos Nausėdienės susitikimas su Rusnės gyventojais Pirmosios šalies ponios Dianos Nausėdienės susitikimas su Rusnės gyventojais Pirmosios šalies ponios Dianos Nausėdienės susitikimas su Rusnės gyventojais Pirmosios šalies ponios Dianos Nausėdienės susitikimas su Rusnės gyventojais Pirmosios šalies ponios Dianos Nausėdienės susitikimas su Rusnės gyventojais Pirmosios šalies ponios Dianos Nausėdienės susitikimas su Rusnės gyventojais

Spausdinti
Facebook komentarai