Akcija „Lietuva skaito“ Juknaičių bibliotekoje

Akcija „Lietuva skaito“ Juknaičių bibliotekoje

Vaikai, gegužės 7 dieną apsilankę Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Juknaičių filiale,  pasinėrė į akcijos „Lietuva skaito 2024“ sūkurį. „Lietuva skaito“ – tai visuomeninis renginys ir vienos dienos skaitymo skatinimo akcija, vykstanti Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną.

Akcijos dalyviai patys iš bibliotekininkės paruoštų įvairiausių enciklopedijų krūvelės rinkosi ir skaitė jiems patikusią knygelę. Enciklopedijose pateikti paprasti ir aiškūs atsakymai apie tai, kas gali dominti vaiką. Šios knygos dėl paprastų tekstų, vaizdingų iliustracijų ir nuotraukų tampa ne tik puikiu žinių šaltiniu, bet ir mėgstamu vaikų skaitiniu, atsakančiu į daugybę jiems iškylančių nepaprastų klausimų apie supantį pasaulį.

Atgimstančios gamtos paslaptis dalyviai sužinojo skaitydami gamtininko Selemono Paltanavičiaus knygelę „Kaip atgimsta gamta?“. O į 300 klausimų, į kuriuos dažnai niekas negali atsakyti, atsako „Gudrių atsakymų knyga. Mokslo įdomybės“ ir „Gudrių atsakymų knyga. Žmogaus kūnas“.

 

 

Rasa Vaičiulienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Juknaičių filialo bibliotekininkė

Akcija „Lietuva skaito“ Juknaičių bibliotekoje Akcija „Lietuva skaito“ Juknaičių bibliotekoje Akcija „Lietuva skaito“ Juknaičių bibliotekoje

Spausdinti
Facebook komentarai