Keletas autoriaus tapybos darbų.

Grabupiuose pristatyta jaunojo tapytojo Dovydo Jakučio darbų paroda „Ten toli…“

Rugsėjo 15-osios popietę Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filiale vyko šilutiškio Dovydo Jakučio tapybos darbų parodos ,,Ten toli..“ atidarymas. Ši diena ilgam įsimins  jam bei jo mamai Linai. Pirmoji paroda visada yra jaudinantis ir svarbus kūrybinis žingsnis, paliekantis ypatingą ženklą jauno žmogaus kelyje ir širdyje.

D. Jakutis mokosi Šilutės M. Jankaus pagrindinės mokyklos 6 klasėje. Lanko Šilutės meno mokyklos Dailės skyrių, kur jo mokytojas yra Andrius Sirtautas. Parodos autorius – kūrybinga, drąsi ir komunikabili asmenybė. Domisi menais, astronomija, kulinarija, architektūra ir viskuo, kas susiję su elektros energija. Suaugęs norėtų tapti architektu.

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filiale eksponuojama 14 paveikslų, kurie tapyti ant drobės ar popieriaus lapų, naudojant pieštuką, akrilinius dažus ir guašą.  Paveiksluose vaizduojami peizažai, gamtos fragmentai, žmonių portretai, gyvūnai ir tai,  ką autorius mato savo aplinkoje. Pristatydamas  tapybos darbų parodą ,,Ten toli…“, D. Jakutis papasakojo tapytų paveikslų atsiradimo istoriją ir pasirinktos technikos subtilybes.

Pasibaigus parodos pristatymui tapytoją sveikino susirinkę dailės mėgėjai, kurie negailėjo pagyrų talentingam jaunuoliui.

Renginio  metu surengta viktorina apie Šilutės kraštą, kurioje labai aktyviai dalyvavo ir savo žiniomis dalijosi dalyviai.

Kviečiame aplankyti D. Jakučio tapybos darbų parodą, kuri Šilutės F. Bajoraičio viešosios  bibliotekos Grabupių filiale veiks iki spalio 14 dienos.

Daiva Kaktienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Grabupių filialo bibliotekininkės

Tapybos darbų autorius Dovydas Jakutis. Renginio svečiai, klausosi parodos autoriaus pristatymo kalbos. Parodos autorius stovi prie savo darbų.

Spausdinti
Facebook komentarai